Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o Zuno půjčce

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti ZUNO BANK AG. Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální. Detailní informace o Zuno půjčce naleznete na www.zuno.cz


16.3.2013

O některých půjčkách se dají vyslovit jen slova chvály. Patří mezi ně také půjčka Zuno, která nabízí mimořádně kvalitní a levné možnosti získání úvěru od 10.000 Kč až do 500.000 Kč. Výše úrokové sazby je velmi nízká a získání půjčky je jednoduché. Pro chybějící prostředky ve vaší peněžence je půjčka Zuno ideálním řešením.

Levný úvěr

Rychlá a výhodná půjčka Zuno stojí 0 Kč. Vyřízení půjčky je zcela bezplatné a k tomu se neplatí žádné další poplatky na vedení účtu nebo nějaké skryté částky. Den splátky si stanovíte sami podle možností a výplatního termínu. Můžete tak počkat na proplácení mzdy nebo na pravidelné poukazování peněz od státu nebo od obchodních partnerů. A sjednání či podepsání smlouvy také nic nestojí.

Rychlé prostředky

Půjčka Zuno se vyřizuje rychle a snadno v klidu domova. Nikam nemusíte chodit a nic zařizovat. Promyslíte si výši, dobu splácení a den splátky a vyplníte jednoduchý dotazník. Nemusíte shánět dokumenty ani se doprošovat ručitelů. Půjčka Zuno je vám k dispozici v celé svojí šíři a jednoduchosti. A dokonce většinou neuplyne ani deset minut a žádost je schválená. Připsání prostředků na váš účet proběhne do několika hodin nebo dnů. Takových 300.000 Kč se již pěkně vyjímá na výpisu z běžného účtu. A ten je také zcela zdarma.

Bez sdělení účelu

Prakticky bez zbytečné administrativy a byrokracie můžete dostat na účet pouhou jednou snadnou transakcí až půl milionu korun. Unikátní půjčka Zuno vás tak zásobí snadno dostupnou a levnou hotovostí k jakémukoliv použití. Nikdo se totiž neptá na účel využití peněz.

Momentem připsání je můžete vybírat, převádět nebo s nimi platit. Peníze jsou od toho, aby přinášely radost a byly vždy k dispozici. Půjčka Zuno je tak skvělým produktem vašich zájmů, představ a zálib. Pro podnikání je také slušnou a velice zajímavou částkou. Vždyť většina multimilionářů začínala s několika sty tisíc.Podobné půjčky:
Air bank půjčka
Půjčka České spořitelny
MONETA Money Bank půjčka
Era půjčka
Zpět na úvodní stranu »

Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů

Rychlé půjčky na cokoliv

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).