Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o půjčce od České spořitelny

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti Česká spořitelna, a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o půjčce od České spořitelny naleznete na www.csas.cz


20.9.2013

Lidé mnohokrát marně řeší nedostatek peněžních prostředků. Kvůli problémům s placením se dostávají do špatné situace a ztrácejí svoji solidní pověst. To je potom stojí mnoho problémů a peněz. Zajistěte si kvalitní a levný produkt, který vám doporučí každý zkušený klient České spořitelny.

Jeden telefonní hovor

Zavolejte si bezplatně do České spořitelny a ověřte, že půjčka je výhodná a zajímavá. Nabízí řešení všech problémů. Peníze, které získáte, jsou levné a rychlé. Půjčka Česká spořitelna je pojem, který se vžil pro bezpečné financování jakýchkoliv vašich potřeb. Můžete se ujistit jedním hovorem a získat tak za několik cenných minut ještě cennější možnost celoživotního financování.

Podmínky půjčky

Každý může splnit jednoduché podmínky, které půjčka České spořitelny vyžaduje. Stačí nevelký plat, občanský průkaz a osobní dostavení se k jednání. Na základě telefonické domluvy, kdy si vyberete nejvhodnější termín a čas, jen projednáte výši a dobu splácení. K vaší dispozici tak budete mít během hodinky částku až 600.000 Kč.

Stálý úrok

Největší výhodou půjčky České spořitelny je nízký úrok a dlouhá doba na splácení. Až sedm let banka počká a přizpůsobí svoje potřeby těm vašim. Sjednaný úrok se za celou dobu nemění, takže platíte stejnou a předpokládanou částku. Nikdy nebudete v situaci, že najednou banka zvýší úročení. Rizika nízkého úroku tak nese pouze banka, vy platíte stále totéž.

Nakládání s penězi

Půjčka Česká spořitelna je produkt, který má skvělý zvuk také proto, že peníze nejsou vázány na účet, obrat nebo zajištění. Úvěr dostanete pouze s prokázáním příjmu. Peníze si můžete nechat převést kamkoliv uznáte za vhodné nebo si je stejně tak odnést fyzicky kamkoliv. Během několika minut se tak můžete stát více než půlmilionářem. Rychle, bez problémů a bezpečně tak půjčka České spořitelny zajistí vaše jakékoliv potřeby a urovná finanční záležitosti.Podobné půjčky:
Air bank půjčka
MONETA Money Bank půjčka
Půjčka Zuno
Era půjčka


Podobné půjčky:
Studentská půjčka České spořitelny
Konsolidace půjček Česká spořitelna
Zpět na úvodní stranu »

Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů

Produkty na trhu

Kategorie půjček