Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

MONETA Money bank - Expres půjčka

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální.

12.7.2013

Bezchybný zákaznický servis, bezkonkurenční podmínky neúčelové půjčky, snadné získání úvěru - to jsou některé z charakteristik MONETA Money Expres půjčky. Pokud hledáte výhodnou a spolehlivou bankovní půjčku, je MONETA Money Bank půjčka určena právě pro Vás. Podívejme se na tento produkt podrobněji.

Máte příjem alespoň 5000 Kč měsíčně?

Žádejte výhodnou půjčku na cokoliv hned teď!
I s nízkým příjmem si můžete půjčit 20 000 – 800 000 Kč
s minimální měsíční splátkou – žádejte online zde.

Inzerce našich partnerů

Žádné platby

Za vyřízení úvěru MONETA Money Expres půjčky nic neplatíte, a to ani při maximální částce, kterou Vám půjčka může poskytnout, tedy 800.000 Kč. Vypracování smlouvy a určení podmínek splácení je bezplatné a stejně bezpoplatkové je splácení nebo vedení úvěrového účtu. Dokonce můžete úvěr v jakékoliv částce splatit předčasně a nic vás to nestojí.

A žádné doklady

Pokud máte navíc bankovní účet, na který Vám chodí pravidelný příjem, vedený u MONETA Money Bank, k získání tohoto úvěru nebudete potřebovat ani žádné doklady. Postačuje mít pravidelný příjem ze zaměstnání nebo podnikat s alespoň minimálním ziskem. Úvěr je poskytován bez zajištění nemovitostí nebo ručení třetích osob. Odpadá tedy shánění příbuzných nebo vkládání zástavní smlouvy do katastru nemovitostí. Datum splátky a její výši si také můžete přiměřeně stanovit a během doby je možná bezplatná změna její výše. Stačí formální oznámení bance.

Nízký úrok

MONETA Money Bank půjčka se výborně splácí, protože znamená malou finanční zátěž. Splátky půjčky při nízkém úroku a dlouhé době splatnosti znamenají částku, která prakticky nezatíží Váš měsíční rozpočet A tak lze s touto půjčkou bez problémů získat peníze na cokoliv - ať už se jedná o koupi nového nebo staršího auta nebo peníze na rozjezd podnikání. Půjčku můžete kdykoliv vrátit bez poplatků a to dokonce i částečně. A k půjčce si u MONETA Money můžete vzít další půjčku, pokud potřebujete navýšit svoje disponibilní prostředky.


Výhodná a levná

Hlavní výhodou bankovního produktu MONETA Money Expres půjčka je nejen bezplatné získání a splacení, ale také nízký úrok. Půjčku tak přeplácíte jen velice malou částkou. Přitom získáváte velké možnosti využití, protože úvěr až do výše 800.000 Kč je nejen mimořádně vysoký, ale také bezúčelový. MONETA Money Bank půjčka je tak snadným a skvělým řešením jakýchkoliv potřeb finančních prostředků.
Podobné půjčky:
Air bank půjčka
Půjčka České spořitelny
Půjčka Zuno
Era půjčka
Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Produkty na trhu

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Rychlé půjčky na cokoliv

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).