Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka od Air Bank

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Air Bank půjčka. Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální. Detailní informace o Air Bank půjčce a žádost naleznete na www.airbank.cz


13.9.2013

Banky máme rádi jen v případě, že nám peníze poskytují. Většinou si ale peníze berou při účtování různých poplatků. A získání úvěru je velice složité a obtížné. Air Bank půjčka je produktem, který Vám vychází vstříc. Půjčení je rychlé a není potřeba chodit na pobočku a vyplňovat různé dotazníky.

Stačí se připojit na svoje internetové bankovnictví a podat žádost online.

Podmínky půjčky

Air Bank půjčka nepožaduje žádné ručení ani zastavování majetku. Pro výši půjčené částky je rozhodující obrat na účtu, který by měl existovat alespoň tři měsíce. Ale ani chybějící obrat není nepřekonatelnou překážkou. K půjčení až 100.000 Kč stačí doložení pravidelného příjmu. Air Bank půjčka je tak dost vysoká a dostupná velice širokému okruhu lidí.

Výhody a možnosti

Žádost o půjčku se podává online a nemusíte tak vstávat od svého počítače. Žádost je vyřízená během několika hodin, ale často i několika minut. Za posouzení půjčky nic neplatíte a stejně tak je po celou dobu čerpání zdarma i vedení úvěrového účtu. Tím se půjčení velice zlevní proti jiným bankám, kde platíte minimálně za posouzení žádosti a poté poplatek za půjčení. Další velkou výhodou je nízký úrok. U Air Bank půjčky totiž můžete mít odpuštěnu poslední splátku a úrok tak může klesnout i pod 10 %.

Peníze okamžitě

Na peníze od Air Bank nečekáte. Jakmile je bezúčelový úvěr Air Bank půjčka schválen, máte peníze ihned k dispozici. Můžete je použít jakkoliv, protože banka dispozici s prostředky nikterak neomezuje. Se založením účtu v Air Bank tak nejen šetříte na absenci poplatků, ale máte k dispozici vždy dostatek peněz, které se snadno a levně získávají. Stačí jen podat žádost a radovat se z malých úroků a odpuštěných splátek.Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
MONETA Money Bank půjčka
Půjčka Zuno
Era půjčka
Zpět na úvodní stranu »

Banky

Pojišťovny

Finanční poradenství

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů