Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčkomat.cz

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální.


4.10.2015

Hledáte férovou nebankovní půjčku, která je tu pro Vás 365 dní v roce? Chcete znát konečnou výši poplatků ještě před odesláním žádosti o půjčku? Pokud jste si odpověděli kladně, máme pro Vás tip na výhodnou a rychlou půjčku od Půjčkomatu, která si již získala oblibu u bezpočtu klientů.

S rychlou půjčkou od Půjčkomatu si napoprvé můžete půjčit jakoukoliv částku v rozmezí 500 Kč až 5 000 Kč, kterou splatíte do 31 dní. Navíc jste po splacení prvního úvěru zařazeni do věrnostního programu a příště si tak můžete půjčit více peněz a za nižší poplatek. Třeba až 20 000 Kč!


Jak získáte svou první půjčku?

V první fázi se registrujte na stránkách Půjčkomatu a následně si zvolte požadovanou částku a počet dní, na které potřebujete půjčit. Půjčkomat před Vámi nic netají, ihned vidíte, kolik Vás bude půjčka stát. Celý proces trvá méně než 10 minut. Společnost neplýtvá Vaším časem, po schválení žádosti automatizovaným systémem ihned odesílá peníze na Váš účet.

Půjčka je rychlá a jednoduchá. Systém je založen na krátkodobém poskytnutí nižších finančních částek za paušální cenu – ano, za půjčku zaplatíte pouze poplatek a žádné úroky. Výši poplatku budete znát ještě před sjednáním půjčky, a tak Vás v následujících krocích nic nepřekvapí.

Půjčka pro každého s trvalým příjmem

Na rozdíl od konkurenčních půjček, nemusíte dokládat výši příjmů. Půjčku tak mohou využít i lidé s nízkým příjmem, studenti, ženy na mateřské dovolené nebo důchodci. Jedinou podmínkou je splňovat věk 18 let a nebýt v prodlení se splácením u jiné finanční instituce.

Přehled parametrů Půjčkomatu naleznete zde na této stránce.
Zpět na info o půjčkách bez dokládání příjmů »Podobné půjčky:
Půjčka CreditOn
Omega půjčka
Půjčka NetCredit
VataOnline
SMS půjčka Ferratum
Půjčka Kredia
Půjčka ViaSMS