Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Rychlé půjčky od Ferratum Bank

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální.


8.11.2013

Ferratum Bank poskytuje rychlé půjčky bez ručení a zástavy. Tato společnost je součástí skupiny Ferratum Group, která má pobočky ve 20 zemích světa. O 1,5 milionu spokojených zákazníků se stará více než 280 finančních specialistů.

Skupina Ferratum Group byla v roce 2005 první společností, která začala v Evropě poskytovat mobilní mikropůjčky. Půjčky poskytuje digitálně přes internet a SMS, čímž je zajištěna rychlost a dostupnost peněz.Produkty Ferratum Bank dostupné pro každého

Potřebujete rychle peníze a nemáte čas žádat banku? Nebo máte pár dní před výplatou, ale chybí Vám peníze na běžný provoz domácnosti či na nenadálé výdaje? Vyzkoušejte Ferratum půjčku do 10 000 Kč s dobou splatnosti do 45 dnů. Půjčku získáte snadno – stačí zaslat SMS z Vašeho mobilu či poslat online žádost. Během online žádosti si zvolíte výši půjčky, dobu splatnosti a Vy ihned vidíte poplatek za půjčku. Peníze máte již do 1 minuty od schválení žádosti. Ferratum Bank půjčí každému, kdo dosáhl věku 21 let a nemá u ní žádné dluhy z předchozích půjček.

Jak prodloužit Půjčku Ferratum?

Víte, že nestihnete půjčku splatit včas? Vyhněte se smluvním pokutám a prodlužte si dobu splatnosti. Její změnu lze provést celkem dvakrát, a to celkem až na dobu 60 dní. Prodloužení půjčky můžete provést online nebo přes SMS. Odpověď na Vaši žádost Vám přijde ihned.

Získejte 300 Kč

Stačí doporučit Ferratum Bank Vašemu známému a získáte 300 Kč. Jak na to? V zákaznickém účtu klikněte na sekci „Získej 300 Kč“ a do prázdných polí uveďte e-mailovou adresu a telefonní číslo Vašeho známého. Podmínkou je, aby tato osoba požádala o půjčku a žádost jí byla schválena.

Bonusový program Půjčky Ferratum

Sbírejte body za aktivitu. Za každou otevřenou a následně uhrazenou půjčku obdržíte 2 % z hodnoty poplatku. Body také získáte za uhrazení poplatku za prodloužení doby splatnosti. Jeden nasbíraný bod se rovná 1 Kč. Body poté můžete uplatnit při žádosti o půjčku. Z poplatku půjčky budou body odečteny a Vy zaplatíte o to méně.Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Související témata:
Půjčky ihned do 5 minut na účtu
Půjčka 1000 ihned na účet


Podobné půjčky:
Půjčkomat.cz
Půjčka CreditOn
Omega půjčka
Půjčka NetCredit
VataOnline
Půjčka Kredia
Půjčka ViaSMS
Zpět na úvodní stranu »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

SMS půjčky

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články