Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Poštovní spořitelna a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Poštovní spořitelna a.s.. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.erasvet.cz.


28.2.2015

Poštovní spořitelna nyní funguje pod značkou Era. Jedná se o obchodní značku Československé obchodní banky a její služby využívá více než dva miliony klientů. Klientům jsou k dispozici Era finanční centra a přepážky Poštovní spořitelny na každé poště. Poštovní spořitelna se zaměřuje nejen na občany, ale i podnikatele a organizace.

Kromě účtu, spoření, půjček či pojištění nabízí i nefinanční služby, např. CzechPoint.


Produkty a služby pro běžné občany

• Era osobní účet

Pro občany nabízí Era osobní účet, k němuž se vydává bezkontaktní karta zdarma. Zřídit si k němu můžete kontokorent nebo spořicí účet Era červené konto. Účet můžete obsluhovat na poštách, bankomatech či prostřednictvím internetu. Využívání platební karty Vám přinese řadu výhod, např. slevu na pohonné hmoty. Můžete zadávat jednorázové nebo trvalé platební příkazy, forma inkasa či SIPO není přípustná. Mladí, seniroři a handicapovaní mají určitá zvýhodnění.

• Era hypotéka

Chcete si pořídit nové bydlení, plánujete rekonstrukci či chcete refinancovat předchozí úvěr na bydlení? S Erou hypotékou všeho hravě docílíte. Půjčit si můžete za výhodou úrokovou sazbu až 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Za věrnost Vás Poštovní spořitelna odmění – s variantou hypotéka s bonusem Vám odpustí 4 % z výše úvěru. Splátky si můžete rozložit až na dobu 40 let.

• Era půjčka

Objevily se nečekané výdaje nebo si toužíte splnit svůj velký sen? S Erou půjčkou bez poplatků Vaše problémy zmizí a sny se vyplní. Navíc za včasné splácení získáte odměnu. Poštovní spořitelna Vám půjčí od 20 000 do 600 000 Kč se splatností až 7 let. Pro případ nenadálých situací se k půjčce můžete připojistit proti neschopnosti splácet.

• Produkty a služby pro podnikatele

Podnikatelé využijí zejména Era účet k podnikání. Pořízení účtu je zdarma a po dobu 6 měsíců neplatíte žádné poplatky za vedení. Své finance ovládáte kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím Internetového bankovnictví. Zřídit si můžete nechat PaySec. Řešíte občas krátkodobý nedostatek financí? Potom se Vám bude hodit Era kontokorent k podnikání s limitem až do výše 5 000 000 Kč.


Kontaktní údaje banky

Název banky: Československá obchodní banka, a. s.
Sídlo: Radlická 333/150, 150 57 Praha
Kontaktní email: helpdeskeb@csob.cz
Web: https://www.erasvet.cz/

Kód banky: 0300
SWIFT (BIC): CEKOCZPPXXX