Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

ING Bank N.V.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti ING Bank N.V. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.ingbank.cz.


25.11.2015

Skupina ING je stabilní zahraniční společnost, která působí v České republice od roku 1991. Jedná se o globální finanční instituci holandského původu, která nabízí služby v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, správy aktiv a důchodového zabezpečení.

ING bank patří mezi přední banky a zaměřuje se na individuální i korporátní klientelu. ING Bank nabízí založení ING Konta, spoření v ING Termínovaných vkladech a investování v ING fondech. Snahou ING Bank je nabízet svým klientům jednoduché, dostupné a bezpečné řešení pro správu jejich úspor.Top produkty ING Bank

• Spořicí účet ING Konto

Jedná se o spořicí účet s výhodným úrokem, bez poplatků a s penězi kdykoliv k dispozici. Až si naspoříte požadovanou částku, převedete si z ING Konta prostředky zpět na běžný účet pomocí Internetového nebo Mobilního bankovnictví. ING Konto si můžete založit online z pohodlí domova a bude Vás to stát pouhých 5 minut Vašeho času. Za zřízení, správu, zrušení účtu a transakce neplatíte žádné poplatky. Výběr peněz není vázán výpovědní lhůtou.

• ING Termínovaný vklad

Tento termínovaný vklad si mohou sjednat pouze klienti spořicího účtu ING Konto. S ING Termínovaným vkladem získáte výhodný úrok a jistý výnos, který znáte dopředu. Úroková sazba je garantována po celou dobu vkladu. Neplatíte žádné poplatky za zřízení, správu a zrušení vkladu. Vklad a výběr probíhá prostřednictvím ING Konta. Své peníze si můžete kdykoliv vybrat s jistotou vrácení celého vkladu.

• ING Fondy

Chtěli byste investovat své peníze? Využijte jeden z ING Fondů. Minimální investice je již od 500 Kč. Pokud investice do ING Fondů potrvá déle než tři roky, je výnos zcela osvobozen od daně.


Kontaktní údaje banky

Název banky: ING Bank N.V.
Sídlo: Plzeňská 345/5, 150 00 Praha 5
Kontaktní email: klient@ing.cz
Web: www.ingbank.cz

Kód banky: 3500
SWIFT (BIC): INGBCZPPXXX