Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Smart půjčka, online kalkulačky

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Smart půjčka. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o produktech společnosti JET Money s.r.o. naleznete na www.smartpujcka.cz


24.2.2013

Pokud nevychází propočet příjmů a nákladů domácnosti, Smart půjčka chybějící prostředky snadno dodá. Stačí si jen zavolat a domluvit schůzku se zástupcem společnosti a jednat. Peníze můžete mít v ruce do několika hodin od zavolání.

Kdo má raději formuláře, vyplní dotazník a telefonát je tak na společnosti. Nejpozději do dvou dnů se ozve oprávněný zástupce a domluví na schůzce.

Kalkulačka Smart půjčky počítá s poměrně vysokými částkami na půjčení. Můžete dostat od 5000 do 70000 Kč na ruku. Proto je potřeba se osobně domluvit nejen na částce, ale také na splátkách a dalších podmínkách. Jednáním můžete získat ještě mnoho dalších výhod a mít tak zajímavý finanční produkt.

Podmínky půjčky

Kdo nemá rád běhání a ztrátu času v bankách nebo složité dokazování účelu použití peněz, má na dosah skvělou půjčku, která cestuje za něj. Peníze se osobně předávají a k půjčení je potřeba jen zletilost, dva osobní doklady a potvrzení o příjmu. Kalkulátor Smart půjčky nevyžaduje propočet platu. Půjčku může získat i žena v domácnosti, která pobírá státní příspěvek nebo důchodce s penzí. Stejně tak je půjčka přístupná i podnikateli proti posouzení daňového přiznání. A nezáleží na výši zisku nebo obratu na účtu. Podstatný je jakýkoliv doložitelný příjem a třeba i nepravidelný.

Peníze na ruku

Smart půjčka nabízí dvě možnosti splácení. Vybrat si můžete platby do 13 nebo 16 měsíců. Splácí se v měsíčních intervalech podle dohodnutých pravidel. Smart půjčka má neměnné a trvalé podmínky, které obsahuje přehledná smlouva.

Všechny okolnosti půjčky Vám ochotně vysvětlí zástupce společnosti osobně, takže se ptejte. Máte možnost skutečně zjistit každý detail, který vám u jiných půjček zůstává nejasný. Vyberte si dobrou a rychlou půjčku, která uspokojí nejen férovým jednáním, ale zajistí poměrně vysokou částku na jakýkoliv účel.


Kalkulačky půjček na internetu

Uvažujete o půjčce a nevíte, kolik budete splácet? Splátková kalkulačka Vám dá představu, jaké bude zatížení Vašeho měsíčního rozpočtu. Zadáte zde parametry konkrétního úvěru, o který chcete požádat, a zbytek už necháte na kalkulátoru. Vyzkoušejte například tuto kalkulačku na Finance.czInfo: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Nebankovní společnosti

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Typy půjček