Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Zuno bank a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Zuno bank a.s.. Detailní informace o Zuno bank a.s. naleznete na www.zuno.cz.


9.6.2015

Zuno bank spadá pod mateřskou skupinu Raiffeisen Bank International. Jedná se o moderní online banku, která funguje v několika zemích. Revoluční je v tom, že nemusíte nikam chodit, když potřebujete něco vyřídit. Vše zařizujete z pohodlí domova. Služby můžete využívat, kdykoliv Vás napadne.

ZUNO je dostupné doslova všude, stačí vlastnit počítač nebo mobilní telefon s připojením na internet. Online banking a kontaktní centrum jsou Vám k dispozici 24 hodin denně. Základní služby jsou za 0 Kč a i ostatní ceny jsou velmi příznivé.


Top produkty Zuno bank

Se ZUNO můžete spořit, otevřít si běžný účet, požádat o úvěr či si zřídit pojištění. Vybrat si také můžete z několika typů karet, a to mezi debetní kartou či kreditní kartou.

• Účet Plus Zdarma

Stačí zaplatit kartou alespoň 3 000 Kč měsíčně a máte vedení účtu zdarma. Jinak Vás bude stát 68 Kč. Účet můžete mít i ke spoření nebo jako doplněk k úvěru. Využít můžete kontokorent, mobilní aplikaci či online banking. K účtu automaticky dostanete bezkontaktní platební kartu. Účet slouží pouze na soukromé účely.

• Spořte se ZUNO

Vybírat můžete ze tří typů spoření s rozdílnou výší úrokové sazby. Není dán žádný minimální vklad ani zůstatek. Úroky jsou Vám připisovány denně, měsíčně nebo na konci vázanosti. Peníze máte kdykoliv k dispozici. Nabízeny jsou produkty Spoření, Spoření Plus a Vklad. Spoření můžete využít pouze tehdy, pokud máte v ZUNO otevřen běžný účet.

• Online půjčka

Půjčit si můžete od 15 000 Kč do 500 000 Kč s dobou splácení od 6 do 72 měsíců. Podmínkou je mít otevřený běžný účet v ZUNO. K vyřízení úvěru nepotřebujete žádného ručitele. O půjčku žádáte jednoduše online.

• Rezerva

Rezerva je povolené přečerpání, které Vám dovolí jít do minusu na účtu. S Rezervou máte na svém účtu k dispozici částku od 7 500 do 100 000 Kč. Stačí si otevřít účet za 0 Kč. O Rezervu můžete požádat hned, jakmile Vám na účet dorazí první pravidelný příjem.


Kontaktní údaje banky

Název banky: ZUNO BANK AG, organizační složka
Sídlo: Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Kontaktní email: info@zuno.cz
Web: http://www.zuno.cz/

Kód banky: 2310
SWIFT (BIC): ZUNOCZPPXXX