Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

mBank a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti mBank a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.mbank.cz.


5.6.2015

V České republice působí mBank od roku 2007 jako retailová internetová banka, která razí bezpoplatkovou politiku a transparentní přístup k zákazníkům. Během sedmi let získala více než 500 000 spokojených zákazníků. mBank působí také v Polsku a na Slovensku.

Tato banka poskytuje služby, které zákazníci nejvíce potřebují. Jedná se o osobní účet, spoření, kreditní karty, hypotéky a spotřebitelské úvěry. Živnostníkům nabízí výhodný účet, spoření či podnikatelský úvěr ve formě povoleného přečerpání. Zákazníci obsluhují svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví.


Top produkty mBank

• mKonto

Tento osobní účet bez skrytých poplatků je oblíben pro své jednoduché ovládání. Založit si jej můžete během pár minut online nebo prostřednictvím kurýra, který přijde až k Vám domů. Zdarma máte vedení účtu, příchozí a odchozí platby v rámci ČR, nastavení, platby inkasa, SIPO, trvalé příkazy, bezkontaktní platební kartu, elektronické měsíční výpisy na Váš e-mail či 3 výběry z jakéhokoliv bankomatu v ČR.

• Spořicí účet eMax

Zřízení účtu je zdarma a získáte k němu platební kartu VISA. Za vedení účtu, příchozí a odchozí platby, vedení platební karty a elektronické výpisy nic neplatíte. Spořicí účet eMax je bez výpovědní lhůty a peníze jsou úročeny až do poslední chvíle. O spořicí účet můžete zažádat již při zřizování mKonta.

• mPůjčka Plus

Bez poplatku můžete vložit mimořádné splátky či předčasně splatit půjčku. S mPůjčkou Plus můžete snížit měsíční splátku, prodloužit dobu splatnosti, změnit termín splátky či odložit splátku jistiny. Zažádat můžete o částku od 10 000 Kč do 500 000 Kč. U půjček nad 100 000 je vyžadován souhlas manžela/manželky. Splatnost půjčky je v rozmezí od 12 do 84 měsíců. Stávající klienti mohou o půjčku zažádat online, noví zákazníci návštěvou jedné z poboček.

• Podnikatelský účet mKonto Business

Podnikatelé ocení založení a vedení účtu zdarma. Bez poplatků jsou i všechny příchozí a odchozí platby v ČR. K účtu je možné zřídit si zdarma Povolené přečerpání. Výše tohoto bezúčelového úvěru se pohybuje od 10 000 do 300 000 Kč s dobou splatnosti 12 měsíců. Využít také mohou platební systém mTransfer pro rychlé placení v internetových obchodech.


Kontaktní údaje banky

Název banky: mBank S.A., organizační složka
Sídlo: Futurama, Sokolovská 668/136D, 186 00 Praha 8
Kontaktní email: kontakt@mBank.cz
Web: http://www.mbank.cz/

Kód banky: 6210
SWIFT (BIC): BREXCZPPXXX