Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

BB půjčka

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální.

8.5.2014

BB půjčka pomáhá lidem řešit nenadálé výdaje, s kterými se v rodinném rozpočtu nepočítalo. Férový přístup ocenila již řada zákazníků a mnozí z nich se stali věrnými klienty poskytující společnosti BB Finance Czech s.r.o.

Obchodní podmínky a seznam poplatků jsou zpřístupněny na stránkách společnosti, a tak se klienti mohou v klidu seznámit s výší poplatků za poskytnutí půjčky i s případnými sankcemi za její včasné nesplacení.
Půjčka až do výše 45 000 Kč

Jako nový klient dosáhnete napoprvé na částku do výše 5 000 Kč, na jejíž splacení máte čas 3 měsíce. Stávající zákazníci mohou požádat o částku až do výše 45 000 Kč a zvolit si splatnost od 1 měsíce do 1 roku. K získání nejvyšší částky je nutné prokázat dostatečnou platební morálku a spolupracovat s firmou při úhradě půjčky.

Všechno zvládnete přes internet

Zajímá Vás, jak požádat o BB půjčku? Jednoduše přes internet! Prvotní podmínkou je registrace. Poté si zvolíte z nabídky vyhovující půjčku a potvrdíte svůj výběr. Následuje ověření Vašeho měsíčního příjmu, např. z výpisu bankovního účtu. Po skončení schvalovacího procesu Vám přijde SMS zprávou nebo emailem výsledek. Ihned po schválení jsou Vám peníze odeslány na účet a dorazí na něj nejpozději třetí pracovní den – záleží, u jaké banky vlastníte účet.

Když jste nesehnali peníze na úhradu splátek

Může se stát, že Vám vypadne příjem a Vy prostě nemáte peníze na úhradu splátky. Jak prodloužit termín? Stačí se přihlásit ke svému účtu a v sekci „Moje zápůjčky“ potvrdit tlačítko „Prodloužení“. Musíte však zaplatit poplatek za to, že Vám společnost vyšla vstříc. Možné je také domluvit se na splátkovém kalendáři.

Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Produkty na trhu

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček