Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Creditportal půjčka – až 30 000 Kč na 365 dní


Oproti běžným SMS půjčkám neboli půjčkám před výplatou nabízí CreditPortal půjčka něco navíc. Jaké jsou její parametry a hlavní výhody?

S půjčkou Creditportal lze napoprvé získat částku v rozmezí 500 - 3000 Kč se splatností až 30 dní. Tedy podobně, jako u většiny rychlých SMS půjček. Při opakovaných žádostech ale tento produkt nabízí výrazně zajímavější podmínky - žádat lze až 30 000 Kč a splatnost je možné nastavit až na 365 dní.


Pro peníze na benzinku

Tak jako je už dnes běžné – i žádost o půjčku od CreditPortal, a.s. je možné podat online přes internet – na stránce s formulářem si lze zvolit částku a požadovanou dobu splatnosti. Na webu je pak hned přehledně vidět, v jakém termínu je nutné peníze splatit a také kolik přesně žadatele půjčka bude stát. Vedle online žádosti lze ale o peníze zažádat také telefonicky a následně si je vyzvednout na některé z více než 190 benzínových čerpacích stanicích sítě EuroOil. Peníze tak lze získat nejen bezhotovostně, ale i v hotovosti - "na ruku".

Půjčka i o víkendu

Možnost získat rychlý úvěr do několika minut v hotovosti je výhoda, kterou nabízí jen omezený počet poskytovatelů rychlých nebankovních úvěrů. A půjčka od CreditPortal se s touto možností neomezuje jen na všední dny – i o víkendu lze zavolat na telefonní číslo a domluvit si vyzvednutí půjčky na některé z benzinek EuroOil.

Potvrzení o příjmech a registry

K vyřízení půjčky je nutné předložit potvrzení o příjmech, nicméně ani nepravidelný nebo nízký příjem nemusí být překážkou pro získání půjčky. Při posuzování žádosti jsou sice kontrolovány registry dlužníků, ale v některých případech mohou být některé méně závažné prohřešky tolerovány. Vždy záleží na individuálním pozouzení žadatele.

Zodpovědné půjčování

Společnost CreditPortal a.s. je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ) a dodržuje etický kodex této asociace. V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů se splácením je klientům k dispozici zákaznický servis, který ochotně poradí s řešením problému.Více informací o tomto produktu lze získat na www.creditportal.cz
Publikováno: 2.10.2017


Produkty na trhu

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček