Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o Fér půjčce od Sberbank

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti Sberbank CZ, a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Fér půjčce od Sberbank naleznete na www.sberbank.cz


11.3.2016

Bankovní instituce budí v lidech důvěru, proto se na ně ve velké míře obracejí zájemci o půjčku. Nemusíte ale žádat o úvěr pouze svou banku – vyplatí se porovnat více nabídek. Vaše hledání se Vám pokusíme trochu ulehčit a představíme Vám Fér půjčku od Sberbank s nízkým úrokem a lehce splnitelnými podmínkami.

Banka přihlíží k úvěrové historii

Důležité je zmínit, že žádná bankovní půjčka Vám nebude schválena, pokud máte negativní záznam v registru dlužníků, a to ani Fér půjčka. Naopak pozitivní úvěrová historie může ovlivnit získání této výhodné půjčky. Peníze Vám banka poskytne bez zajištění a na financování libovolných potřeb.

Půjčte si půl milionu na 8 let

Fér půjčka Vám vypomůže částkou od 30 000 do 500 000 Kč, jejíž splácení si rozložíte do pravidelných měsíčních splátek na dobu od 12 do 96 měsíců. Banka Vám nechává volnou ruku a sami si zvolíte výši a datum měsíční splátky. S půjčkou nejsou spojeny žádné poplatky, a to ani za její poskytnutí a vedení úvěrového účtu.

Co je dobré vědět?

K žádosti o půjčku předkládáte občanský průkaz a dokládáte potvrzení o příjmu nebo výpisy z běžného účtu. Jako vdaná žena nebo ženatý muž potřebujete u úvěru nad 250 000 Kč a do 400 000 Kč písemný souhlas partnera na pobočce banky a u úvěru nad 400 000 Kč musí být partner spolužadatelem o úvěr.

Pojištění Vás ochrání

Při sjednání půjčky on-line nebo osobně na pobočce Vám banka nabídne pojištění schopnosti splácet. I když to o něco navýší měsíční splátku, přinese Vám to klidný spánek a nemusíte se obávat toho, že někdy budete v prodlení se splátkami kvůli nízké nemocenské nebo ztrátě příjmu ze zaměstnání.

Půjčka bez poplatků

Fér půjčku můžete splatit předčasně v částečné nebo plné výši, a to zcela zdarma bez sankcí. Zdarma jsou rovněž měsíční výpisy z úvěrového účtu zaslané emailem nebo poštou. Setkat se ale můžete s poplatkem ve výši 250 Kč za zaslání upomínky kvůli neplnění podmínek úvěru.


Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Kategorie půjček