Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o kreditní kartě ZUNO

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti ZUNO BANK AG. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Zuno půjčce naleznete na www.zuno.cz


10.2.2016

Nechcete si pořídit kreditní kartu, protože jsou s ní spojeny vysoké měsíční poplatky a úroky? A co když Vám prozradíme, že existuje kreditka s dlouhým bezúročným obdobím a bez poplatků?

Právě takovou kreditní kartu Vám přináší moderní banka ZUNO, jež je s Vámi kdekoliv, kde jste připojeni k internetu.

Peníze stále při ruce

ZUNO kreditní karta je určena všem klientům, kteří chtějí mít při sobě dostatek peněz, když se jim zalíbí nějaká věc. Na rozdíl od klasického úvěru je kreditní karta odlišná v tom, že si můžete půjčit peníze a vrátit je bez jakéhokoli úročení. Stačí využít bezúročné období s délkou až 55 dní.

Dostatečný úvěrový rámec

Co ale dělat se starou, v mnoha ohledech nevýhodnou kreditkou? ZUNO se postará o její splacení z úvěrového rámce na Vaší nové kreditce a od toho okamžiku již nemusíte řešit závazky na minulé kartě. S novou kreditkou získáte úvěrový limit od 6 250 do 175 000 Kč a jeho maximální výše se odvíjí od Vašeho měsíčního příjmu.

Bezúročné období = půjčka zdarma

Datum splátky probíhá vždy následující měsíc od použití peněz z kreditky, a to k 10. nebo 25. dni v měsíci podle Vaší volby. Pokud tedy čerpáte 1. dubna částku 5 000 Kč, můžete využít celé bezúročné období 55 dní a částku vrátit až 25. května.

Užitečná aplikace

Pro zapomnětlivé klienty a pro ty, kteří mají rádi přehled, přichystala ZUNO banka aplikaci, kde budete mít všechny informace o kreditce na jednom místě. Aplikace slouží ke kontrole provedených plateb a zůstatků, k nastavení limitů a k povolení nebo zakázání internetových plateb.

Bezkontaktní karta

Se ZUNO kreditní kartou můžete platit, aniž byste ji dávali z ruky. Tato karta je bezkontaktní a při úhradě zboží nebo služeb ji jednoduše přiložíte k terminálu a během pěti vteřin je celá operace provedena. U plateb do 500 Kč navíc nemusíte zadávat PIN. Pozor si dejte na výběry z bankomatu, které jsou zpoplatněny částkou 48 Kč.

Online žádost

O ZUNO kreditní kartu smíte požádat přes online banking až po zřízení běžného účtu. Fyzicky nepodepisujete žádné dokumenty a místo toho svůj podpis stvrdíte SMS kódem. Kreditní karta je dostupná zaměstnaným osobám, OSVČ nebo důchodcům nad 18 let a bez negativního záznamu v registru dlužníků.

Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Kategorie půjček