Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o Rychlé půjčce od Raiffeisenbank

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti Raiffeisenbank a. s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Rychlé půjčce od Raiffeisenbank naleznete na www.rb.cz


18.3.2016

Odešli jste z obchodu smutní, protože jste neměli peníze na vyhlédnutou věc? Nebo máte již delší dobu v plánu pořídit si něco nového? Nečekejte, až si našetříte potřebnou částku a splňte si své sny hned teď.

Ať už Vás zaskočí nečekané výdaje nebo chcete dopřát rodině dovolenou u moře, všechno za Vás vyřeší Raiffeisen Rychlá půjčka.

Výhody Rychlé půjčky

Raiffeisen Rychlá půjčka slouží pro financování Vašich potřeb bez udávání účelu. Tento neúčelový úvěr si Vás získá svými výhodnými podmínkami a rychlostí vyřízení a převodem peněz na účet. Plno věcí máte úplně zdarma, jako je sjednání a vedení půjčky či předčasné a mimořádné splacení.

Půl milionu korun na 96 měsíců

Hodila by se Vám částka od 20 do 500 tisíc korun? Raiffeisen Rychlá půjčka Vám přihraje částku v tomto rozmezí a poskytne Vám na její splacení dobu od 6 do 96 měsíců. Můžete si tak vybrat, zda chcete půjčku splatit rychle nebo raději dáte přednost nízkým splátkám. Den splátky v měsíci si můžete zvolit podle toho, kdy pobíráte pravidelný příjem.

Podmínky na žadatele

Raiffeisenbank nabízí Rychlou půjčku všem, kdo dosáhl věku 18 let, předloží doklad totožnosti a dodá vyplněný doklad o příjmu. Půjčku vyřídíte během jedné návštěvy pobočky a ihned se dozvíte, zda Vám byla schválena. V případě kladného posouzení žádosti obdržíte peníze na účet do 24 hodin od dodání potřebných dokladů.

Fixní úrok a pojištění

Úrok Rychlé půjčky je po celou dobu stejný a nemění se ani výše splátek. Během této doby se ale může přihodit plno věcí, proto Raiffeisenbank nabízí možnost připojištění proti pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání. Zcela zdarma je pojištění půjčky pro případ smrti nebo trvalých následků úrazem.

Proč Rychlou půjčku od Raiffeisenbank?

Stále váháte, zda jít do Rychlé půjčky od Raiffeisenbank? Tato banka se silným zázemím působí déle na českém trhu než 20 let. Za tu dobu získala řadu ocenění za kvalitu služeb a poradenství. Solidnějšího partnera mezi bankami byste těžko hledali.

Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Kategorie půjček