Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o UniCredit Bank PRESTO Půjčce

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti UniCredit Bank. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o PRESTO Půjčce UniCredit Bank naleznete na www.unicreditbank.cz


10.12.2015

Půjčit si na co chcete až do výše 1 milionu korun? Nejde o žádný vtip, ale o skutečnou nabídku od UniCredit Bank. Její PRESTO půjčka přináší překvapivě nízkou úrokovou sazbu a k jejímu získání stačí jedna návštěva pobočky.

Banka se Vás nebude ptát, na co peníze využijete, proto se tato půjčka řadí mezi neúčelové úvěry.

Stačí jedna návštěva pobočky

UniCredit Bank PRESTO půjčku snadno vyřídíte na pobočce, kam přineste občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, potvrzení o výši příjmu na formuláři banky a doklad prokazující adresu pobytu, například fakturu za energie nebo telefon. Pracovníci banky s Vámi sepíší žádost, s Vaším souhlasem nahlédnou do úvěrového registru, a pokud se žádostí uspějete, můžete ihned podepsat smlouvu a mít peníze do hodiny na účtu. Za poskytnutí a schválení úvěru zaplatíte jednorázový poplatek ve výši 1 500 Kč.

Půjčka až do 1 milionu korun

S PRESTO půjčkou Vám přistane na účtu částka od 30 000 Kč do 1 000 000 Kč a nejméně do 250 000 Kč nepotřebujete spolužadatele. U částek nad 500 000 Kč přistupuje banka k individuálnímu posouzení, čímž chrání nejen sebe, ale i Váš rodinný rozpočet. Až pětkrát můžete využít odklad splátky, nejdříve však po zaplacení devíti splátek.

Možnost pojištění i předčasného splacení

Úvěr od UniCredit Bank splácíte od 12 do 84 měsíců a dobu si volíte podle svého uvážení a finančních možností. Výhodná je krátká doba splatnosti, která PRESTO půjčku výrazně zlevňuje, a Vy přeplatíte vcelku nízkou částku. Vyplatí se předvídat nenadálé události, zvlášť u vyšších splátek, a pojistit si schopnost splácet s volbou jednoho ze tří pojistných balíčků. U PRESTO půjčky můžete využít možnost předčasného splacení nebo úhrady mimořádné splátky, a to bez jakéhokoli poplatku.
Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Kategorie půjček