Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Malá XS půjčka s tříměsíční dobou splatnosti

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální.

7.6.2015

Malé půjčky se těší velké oblibě. Lidé si k nim našli cestu a díky solidním poskytovatelům se přesvědčili o tom, že tyto půjčky jsou bezpečné a pomohou jim z tíživé finanční situace v rekordně krátkém čase. Není se proto čemu divit, že se nebankovní společnosti snaží přicházet s dalšími nápady, jak obohatit finanční trh s půjčkami.

Společnost Provident představila XS půjčku, kterou můžete splácet až tři měsíce.
Relativně levná půjčka

Malá XS půjčka Vám sice nabízí nižší obnos od 2 000 do 15 000 Kč, ale oproti bankovní půjčce ji vyřídíte během pár minut a bez čekání se dozvíte výsledek o schválení. Pro příklad si uveďme, že když si půjčíte maximální výši 15 000 Kč, měsíční splátka bude 5 901 Kč a celkem vrátíte 17 702 Kč.

Celý proces netrvá déle než 24 hodin

XS půjčka je dostupná od Vašeho počítače s internetovým připojením. Vyplníte on-line formulář a vyčkáte na telefon od úvěrového pracovníka, který se s Vámi domluví na dalším postupu. Do několika hodin od odeslání žádosti můžete mít podepsanou smlouvu a peníze na účtu nebo doma v hotovosti od obchodního reprezentanta, a to i o víkendu. Zvolit si můžete 12 týdenních splátek nebo 3 měsíční, ovšem u měsíčních splátek je úroková sazba o něco nižší.

Proč XS půjčku?

Půjčka nezamlčuje žádné poplatky a zcela zdarma je poplatek za její poskytnutí a vedení. Jelikož se jedná o nízké sumy, poskytovatel půjčky nepožaduje ručitele a problém nemusí být ani nízké příjmy. Registry dlužníků bývají u této půjčky ověřovány. Na rozdíl od půjček před výplatou máte na splacení XS půjčky dostatek času a nemusíte dobu splatnosti draze prodlužovat.

Výhodná výplata peněz na účet

Doporučujeme, abyste si XS půjčku nechali vyplatit na běžný účet, neboť půjčka v hotovosti je podstatně dražší. Co se týče schvalovatelnosti, získá ji zhruba polovina všech žadatelů. Přesto má tato půjčka šanci zaujmout velkou část žadatelů, neboť na trhu s malými půjčkami chybí takové, které by garantovaly tříměsíční splátkové období.
Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Produkty na trhu

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček