Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Kouzelná půjčka jedná v zájmu klienta

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální.

8.3.2013

Kouzelná půjčka s.r.o. je dceřinou společností Laurence and Partners Limited, která poskytuje půjčky po celém světě. Tyto půjčky fungují na principu automatického zpracování, vyhodnocení a prověřování.

Tím je klient chráněn proti úskalím vysoké zadluženosti, a jakmile nesplní základní podmínky, úvěr je v jeho zájmu zamítnut.


Další půjčky až do 50 000 Kč

Kouzelná půjčka Vám garantuje výši první půjčky až 10 000 Kč se splatností do 30 dnů. U dalších půjček postupně dosáhnete až na 50 000 Kč. A jak je možné získat svou první půjčku? Nejprve vyplňte žádost a odešlete ji. Následně dojde k ověření Vašeho telefonního čísla, zhodnocení dostatečné platební schopnosti a ověření pracovního poměru. SMS zprávou Vám bude zaslán výsledek o stanovení výše půjčky a do 1 hodiny Vám společnost zašle hotovost na účet.

Je možné prodloužit splatnost půjčky?

Ano! V případě, že již víte, že nebudete schopni dodržet dohodnutý termín splatnosti půjčky, můžete požádat o její prodloužení až o 30 dnů. Společnost si za to naúčtuje jednorázový poplatek. Například u jistin do 4 000 Kč je poplatek stanoven ve výši 500 Kč. Co když neseženete peníze ani po prodloužení splatnosti? Stále je tu možnost domluvit se na individuálním splátkovém kalendáři.

Potřebujete zaplatit Vaše účty a nemáte na ně peníze?

Nečekaný nedoplatek na elektřině či nedostatek peněz na zaplacení nájemného dokáže zkazit den a přidělat vrásky na čele. Naštěstí je z této situace východisko: obraťte se na Kouzelnou půjčku, která Vaše účty zaplatí. Pošlete společnosti kopii složenky a o zbytek se postará za Vás. Půjčku můžete splatit až s další výplatou.
Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Produkty na trhu

Krátkodobé půjčky

Produkty na trhu

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).