Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Okamžité krátkodobé půjčky na účet

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


3.7.2013

Pokud jste neuspěli v bance a přátelé vám také nepůjčí, půjčit si můžete od nebankovní společnosti. Získáte tak nejen jistotu půjčky, ale nebude vás půjčení stát prakticky žádnou námahu. Během minuty si zařídíte peníze, které vám jinde odmítli půjčit.

Ani zápis v bankovním registru nebo problém se splácením jiného dluhu, nemusí u krátkodobé půjčky na účet představovat problém.

Peníze tak můžete získat bez čekání po dobu dvou let na výmaz z registru nebo dlouhodobého splácení peněz. Na účtu se pak potřebná částka objeví rychlostí blesku.

Bez zbytečné byrokracie

Krátkodobé půjčky na účet jsou také výrazně méně zatíženy byrokracií. Nezjišťuje se rodinný stav, obrat na bankovním účtu nebo bonita ručitele. Ručitel není potřeba vůbec a žádný byt nemusí být zajištěn zástavní smlouvou. Peníze dostanete bez vyplňování dotazníků o svých poměrech, majetku a závazcích.

Rychlé peníze

Velkou výhodou je okamžitá hotovost k dispozici. Na účet totiž můžete dostat požadovanou částku během několika minut. Půjčka ve výši několika tisíc korun nestojí téměř žádnou námahu. Jediným úsilím je vyplnění osobních údajů, čísla účtu a objem peněz, které potřebujete. Využít půjčku může každý, ať dluží, nesplácí nebo má na krku exekuce.

Pohodlné řešení

Mít peníze se vyplácí. Neplacení dluhů nebo nezaplacení závazků často vede k nepříjemným následkům, které v důsledku stojí mnohem více, než úrok nebo poplatek za půjčku. Toho všeho a ještě starostí a nervů vás zbaví krátkodobé půjčky na účet. Jsou rychlé, nezatěžují mysl, a pokud nezapomenete na splacení, jsou vždy k dispozici.

Půjčka pro každého

Půjčením peněz se zařadíte mezi spolehlivé a jisté plátce. Krátkodobé půjčky na účet vám pomohou ihned a mezitím si zkonsolidujete svoji finanční situaci. A rychlé půjčky jsou také rychle na účtu, lehce se splácejí a nemusíte čekat a nervovat se. Krátkodobé půjčky na účet výhodně vyřeší jakýkoliv nedostatek hotovosti.Info tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.Zpět na úvodní stranu »


Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Krátkodobé půjčky

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články