Dnes je pondělí 2.říjen, svátek má Olívie
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Krátkodobé půjčky bez registru

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


13.5.2013

Krátkodobé půjčky bez registru ihned mohou pomoci těm, kteří mají záznam v seznamech - registrech - dlužníků a potřebují si nutně půjčit peníze na krátkou dobu. Pokud i Vy patříte k těm, kteří dříve klopýtli při splácení svých závazků, a nyní Vám schází pár tisícovek do výplaty, mohou Vám tyto půjčky vytrhnout trn z paty.

Kde tento typ úvěrů nejdeme a jakým způsobem je o ně možné požádat?Nebankovní půjčky

Obecně platí, že nebankovní firmy si příliš nelámou hlavu s dokládáním příjmů při žádostech o půjčku. Většina z nich ale registry dlužníků prověřuje a chronickým dlužníkům nepůjčí. U malých krátkodobých půjček je ale situace poěnkud odlišná - u nižší částky věřitel neriskuje tak mnoho, jako je tomu u desetiticícových či statisícových půjček, a proto jsou některé firmy ochotny půjčit i žadatelům, kteří záznam v registrech mají.

Krátkodobé půjčky bez registru - SMS půjčky

Krátkodobé půjčky bez registru tak můžeme najít v oblasti tzv. SMS půjček, jinak nazývaných "půjčky před výplatou". Při půjčené částce například 3000 Kč se splatností do 15 dní jsou některé společnosti ochotny půjčit i bez nahlížení do registrů dlužníků. Pokud navíc první půjčku v termínu splatíte, můžete si půjčit více - například až 10000 Kč na 45 dnů. Pokud byste se splácením první půjčky měli problémy, další šanci už Vám daná společnost nedá.

Půjčka Ferratum

Krátkodobou půjčku bez registru ihned můžeme najít kupříkladu v nabídce společnosti Ferratum. O tuto půjčku je možné žádat prostřednictvím online formuláře nebo přes SMS.
Info tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.

Podobné půjčky:
Rychlá půjčka bez registru
Rychlá půjčka do 24 hodin
Rychlá půjčka před výplatou
Rychlá SMS půjčka bez registru
Rychlá SMS půjčka ihned
Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

SMS půjčky

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články