Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Krátkodobé SMS půjčky ihned

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


20.5.2013

Týden nebo dva před výplatou je kritický asi u většiny lidí. Situace se navíc rapidně zhorší při nečekaných výdajích. Peněženka pak zeje prázdnotou a člověk nemá ani na základní potřeby. Takovouto situaci Vám spolehlivě pomohou vyřešit krátkodobé SMS půj čky, poskytované některými nebankovními spolenčnostmi.

Půjčka až 20.000 Kč ihned

Online žádost o půjčku bez papírování
Na této stránce si zvolte výši půjčky, zaregistrujte zde a získejte půjčku bez formalit až 20 000 Kč. Opakovaná půjčka kdykoliv!

Komerční inzerce

Nápad poskytovat malou krátkodobou půjčku před výplatou se zrodil před časem ve Skandinávii - proto se někdy tento typ úvěru také nazývá "finská půjčka".

Vzhledem k tomu, že se v dnešní době o mikropůjčky žádá hlavně prostřednictvím SMS, je dnes běžný název "SMS půjčka", nebo také "půjčka před výplatou".

Online žádost po internetu

Vedle poslání textové zprávy je možno o krátkodobé SMS půj čky také možno žádat online - přes internet. Dá se říci, že v dnešní době je to ještě rychlejší a pohodlnější způsob. Nebankovní firmy, které se na tento typ půjičky specializují, mají zpravidla na svých stránkách přehledný online formulář, kde si zvolíte výši půčky a požadovanou dobu splatnosti. Poté, co zadáte své osobní údaje a formulář pošlete ke zpracování, může být už během pár minut krátkodobá SMS půjčka na Vašem účtu. Vše je totiž uzpůsobeno tomu, abyste peníze měli k dispozici co nejrychleji.

Půjčky bez dokladů

Znamená to tedy také to, že při žádosti nebudete potřebovat žádné doklady - bude stačit pouze pravdivě vyplnit registrační formulář. Některé krátkodobé SMS půj čky pak mohou žádat i ti, kteří nemají doložitelné příjmy anebo dokoce i ti, kteří mají zápis v registru dlužníkůInfo tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.

Podobné půjčky:
Rychlá půjčka bez registru
Rychlá půjčka do 24 hodin
Rychlá půjčka před výplatou
Rychlá SMS půjčka bez registru
Rychlá SMS půjčka ihned
Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Krátkodobé půjčky

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články