Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka 15000 ihned - bez registru

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


16.11.2013

Typickou maximální částkou u tzv. SMS půjčky je 10000 Kč. Vzhledem ke stále rostoucí oblibě tohoto typů půjček, by se dalo čekat, že se maximální hranice u SMS půjček bude zvyšovat. Podívejme se, jak je to ve skutečnosti a zda existuje SMS půjčka 15000 Kč.

Půjčka bez příjmů do 15 minut

Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 20 000 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

Placená inzerce

SMS půjčky jsou poskytovány krátkodobě na dobu maximálně 30 dnů na období před výplatou. Tento parametr je více či méně pro všechny půjčky této kategorie společný. V čem se jednotlivé půjčky liší, je právě zejména maximální částka, kterou si můžete půjčit.

Ferratum, Kredia, CreditOn, ViaSMS

Mezi SMS půjčkami je nejznámější asi půjčka Ferratum od stejnojmenné finské společnosti. Půjčka Ferratum je rychlou dostupnou a krátkodobou půjčkou, její maximální hranice je však 10000 Kč. Tuto částku si můžete půjčit například také u společnosti CreditOn nebo Kredia. Oproti těmto společnostem nabízí společnost ViaSMS s.r.o. stejnojmennou půjčku, se kterou si můžete půjčit až 12000,- Kč. (minimální částka je 50 Kč, splatnost si zvolíte mezi 1 až 30 dny).

Credit Money - 500 Kč až 15000 Kč

Další krok v posouvání maximální hranice u půjček do výplaty učinila společnosti Credit Money Europe s.r.o. se svou půjčkou Credit Money. Ta Vám poskytne půjčku 500 Kč až 15000 Kč na 14-21 dní. Půjčka je poskytována jak na účet, tak hotově. V případě bezhotovostní platby můžete mít peníze již do 15 minut. O Credit Money rychlou půjčku 15000 Kč lze žádat jak pomocí SMS zprávy, tak prostřednictvím online formuláře na stránkách www.Credit-Money.czBestpůjčka.cz

Další možností pro osoby se zdrojem stálého příjmu ( zaměstnance, OSVČ, důchodce) je Bestpůjčka.cz. Tato půjčka nabízí částky od 500 až do 170.000 Kč. Splatnost je až 84 měsíců.

Pozor na vysoké poplatky

Dá se očekávat, že v brzké době se objeví i další dostupné půjčky 15000 Kč a že horní hranice u SMS půjček se bude nadále zvyšovat. Na druhé straně je však vždy nutné před uzavřením SMS půjčky vědět, že budeme půjčené peníze včetně všech poplatků (které nebývají zrovna nízké) bezpečně vrátit, abychom předešli případným nepříjemnostem.
Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.

Podobné půjčky:
Půjčka 20000 Kč
Půjčka 10000 Kč
Půjčka 30000 ihned
Půjčka 50000
Zpět na úvodní stranu »


Kategorie půjček

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Krátkodobé půjčky

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články