Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Home Credit půjčka online

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální.

9.10.2013

Home Credit je ceněnou společností, která se prosadila na mnoha trzích v Evropě a Asii. Za několik let si vybudovala skvělou pověst, protože za jejími půjčkami nejsou žádné skryté poplatky nebo podmínky. Home Credit půjčka online je rychlý a poctivý produkt, který zajistí vaši domácnost hotovostí až do výše 150.000 Kč.

Máte příjem alespoň 5000 Kč měsíčně?

Žádejte výhodnou půjčku na cokoliv hned teď!
I s nízkým příjmem si můžete půjčit 20 000 – 700 000 Kč
s minimální měsíční splátkou – žádejte online zde.

Inzerce našich partnerů

Prodloužení splátky u půjčky Home Credit

Výše částky není jedinou výhodou. Naopak má využití prostředků od Home Credit další zajímavé parametry. Zatímco u většiny půjček je zpoždění se splácením definitivním a nepříjemným problémem, často provázeným vysokou sankcí a příkazem ke splacení celé částky, Home Credit online půjička nepotřebuje takové tvrdé a nepříjemné podmínky. Prodloužit splatnost si můžete až čtyřikrát bez jakýchkoliv problémů. A nestojí vás to žádnou námahu ani vyhozené peníze.

Určení splátek

Další velkou výhodu Home Credit online půjčka nabízí ve výši splátek. Sami si můžete podle finančních možností určit objem peněz, které chcete splácet, aby částka vyhovovala reálným možnostem. Proto se Home Credit online půjčka dobře splácí. Můžete také bez sankcí půjčku kdykoliv splatit, do jednoho měsíce vrátit a vyřízení je opět bezplatné. Na nákladech tak ušetříte oproti jiným půjčkám tisíce korun.

Online vyřízení

K vyřízení a schválení půjčky stačí vyplnit jednoduchý formulář se svými údaji. Postačuje zaslání dvou dokladů totožnosti a sdělení údajů o zaměstnavateli včetně výše příjmu. Tím je věc vyřešena. Pohodlí u počítače tak nemusíte vyměnit za žádné běhání po pobočkách. Home Credit online půjčka vše zařídí bez vás a z virtuální reality zcela reálně převede na váš účet potřebné prostředky.


S částkou od 10.000 Kč tak můžete rychle a bezpečně nakládat přes internet a platit nebo poukazovat prostředky kam chcete a jak chcete. Home Credit online půčka totiž nevyžaduje ani sdělení účelu použití peněz ani nepotřebuje žádné ručení nebo zajištění.Info tip: Bankovní půjčka bývá neúčelová a umožňuje tak financovat například nákup domácích spotřebičů, ale třeba také koupi automobilu. Více informací se dozvíte online zde.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Produkty na trhu

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nebankovní společnosti