Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o půjčce Aasa

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele půjčky Aasa. Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální. Detailní informace o půjčce Aasa naleznete na www.aasa.cz


5.3.2015

Společnost Aasa se zaměřuje na poskytování nezajištěných spotřebitelských úvěrů. Sjednávají se online, aniž by klienti museli vytáhnout paty z domova. Půjčka je určena zejména pro ty, kteří hledají úvěr za výhodných podmínek a nechtějí dávat zástavu nebo hledat ručitele.

K získání je zapotřebí prokázat stálý příjem a nemít negativní zápis v registru dlužníků.

Informace o úvěru

Žadatel si může vybrat částku od 5 000 Kč do 20 000 Kč s flexibilní dobou splácení od 6 do 12 měsíců. Za poskytnutí úvěru zaplatí jednorázový poplatek ve výši 1.900,- Kč a každý měsíc uhradí administrativní poplatek ve výši 150 Kč. Pokud jste tedy osobou starší 20let s trvalým pobytem na území ČR, je Vám úvěr k dispozici, a to za velmi solidní úrokovou sazbu.

Jak probíhá žádost o úvěr

Zažádat o úvěr je možné prostřednictvím formuláře na stránkách společnosti. Po odeslání žádosti Vás zkontaktuje úvěrový pracovník a v případě předběžného schválení Vás informuje, zda je nutné doložit další dokumenty. Poté obdržíte emailovou cestou ke kontrole smlouvu, podmínky poskytnutí úvěru a návrh splátkového kalendáře. Smlouvu podepíšete před kurýrem, který dorazí až k Vám domů. Peníze jsou Vám následně převedeny na účet a obdržíte je nejpozději do 3 pracovních dní od podání žádosti.

Splaťte původní úvěr a požádejte o nový

U společnosti Aasa není možné sjednat více úvěrů současně. Nejprve je nutné splatit původní půjčku a teprve potom požádat o novou. Žádosti jsou přijímány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zpracovávají se během pracovní doby. Ve většině případů nejsou požadovány žádné dokumenty, pouze ojediněle je potřeba zaslat potvrzení o zaměstnání, kopii občanského průkazu nebo bankovní výpisy.


Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.

Zpět na úvodní stranu »

Nebankovní společnosti

Druhy úvěrů

Produkty na trhu

Krátkodobé půjčky

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).