Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Rychlé SMS půjčky před výplatou na účet

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


1.12.2013

Už se nemusíte třást před každým výplatním termínem a počítat každou korunu, aby Vám zbylo na základní potraviny. Rychlá SMS půjčka před výplatou má pro Vás potřebnou hotovost vždy připravenu, stačí jen dát vědět, že peníze potřebujete. Jak na to?

Nemusíte ani obíhat soukromé osoby, ani prosit o půjčku u bank či velkých nebankovních spoelčností. Ty by Vám stejně v nejlepším případě půjčily až za několik dní. A před výplatou tolik času zpravidla není.

Půjčky před výplatou přes SMS poskytují specializované firmy, které si dávají záležet na tom, abyste vše bylo maximálně jednoduchém, a abyste peníze dostali tak rychle, jak je to jen možné. Většinou tak vyřízení půjčky nezabere více než 15 minut a po schválení půjčky Vám mohou být peníze ihned zaslány.

Pohotové řešení

K půjčení peněz není před výplatou potřeba žádných složitých dotazníků, dlouhých seznamů majetku nebo tištění výpisů z účtu. Vezmete jen doklad totožnosti, zavoláte nebo vyplníte údaje v jednoduchém online dotazníku a pípnutí na mobilu nebo oznámení o emailu znamená, že půjčka byla schválena. V ten moment máte naprostou jistotu, že vámi vybraným způsobem peníze dostanete.

Peníze v hotovosti

Rychlé půjčky před výplatou se dají čerpat okamžitě - ihned. Pokud si vyberete možnost osobního předání peněz, není těžké si na místě domluvit podmínky. Objednaných několik tisíc se tak při osobním jednání může rozrůst o dalších několik tisícikorun. A také podmínky vám sdělí nebo upraví ten, kdo peníze vyplácí. Kdo spěchá, tak ví, že nejrychlejším způsobem je stejná banka. Pokud si necháte poslat prostředky na účet ve stejném finančním ústavu, dostanete se k nim i za několik minut. A přes platební kartu nebo online banking provedete vámi požadovanou platbu nebo doplnění hotovosti.
Podobné půjčky:
Rychlá půjčka bez registru
Rychlá půjčka do 24 hodin
Rychlá SMS půjčka bez registru
Rychlá SMS půjčka ihned
Zpět na úvodní stranu »


Půjčky před výplatou

Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články