Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

SMS půjčky každému "ihned": žádat je možno NONSTOP

Doba internetu přinesla možnost požádat si o půjčku kdykoliv a prakticky odkudkoliv. Pro tzv. SMS půjčky neboli půjčky do výplaty to platí dvojnásob. Opravdu ale může tento produkt zajistit žadateli peníze na účet "ihned"?

S rozšířením internetu a online služeb nastal také velký posun ve světě půjček.

Půjčka až 20.000 Kč ihned

Online žádost o půjčku bez papírování
Na této stránce si zvolte výši půjčky, zaregistrujte zde a získejte půjčku bez formalit až 20 000 Kč. Opakovaná půjčka kdykoliv!

Komerční inzerce

Vedle klasických bankovních a nebankovních úvěrů se na internetu v určitou dobu začaly objevovat také tzv. půjčky před výplatou. O první půjčku žadatel žádal online přes internetový formulář, pokud první úvěr včas a řádně splatil, mohl si o další půjčku požádat zasláním pouhé SMS zprávy - odtud označení SMS půjčky.

První online žádost - prověření žadatele

Tyto úvěry se často označují jako SMS půjčky ihned, je potřeba říci, že slovo "ihned" platí spíše až při opakovaných žádostech. U první půjčky, o kterou žádáte přes internetový formulář, si poskytovatelem úvěru musí prověřit vaši bonitu. Zde záleží na daném věřiteli, jak důkladně si vaši schopnost splácet bude chtít prověřit - někomu bude stačit správně vyplněný registrační formulář, jiný zase bude kontaktovat vašeho zaměstnavatele a dotazovat se na výši vašeho platu.

V některých případech může být také vyžadováno "papírové" potvrzení o příjmech. Každopádně se vyřízení první půjčky může poněkud protáhnout - na několik hodin, případně i několik dní. Nicméně žádost si můžete podat kdykoliv - nonstop - ve dne, v noci, o víkendu či o svátcích a nemusíte s vyplňováním formuláře čekat na ráno dalšího pracovního dne.

Opakovaná SMS půjčka ihned

Pokud první půjčku včas splatíte, získáte důvěru věřitelské společnosti a pro získání druhé půjčky už nebude potřeba žádného zdlouhavého potvrzování - prostě jenom napíšete SMS zprávu v určitém tvaru a systém vám během chvilky pošle na účet peníze. Pokud máte navíc účet u stejné banky jako věřitelská společnost, mohou vám peníze přijít i během víkendu. Zde se tedy už dá hovořit o tzv. rychlé půjčce "ihned".

Úvěrový rámec

SMS půjčka není tradiční jednorázovou půjčkou, jak by se mohlo na první pohled zdát. Místo toho je to spíše schválený úvěrový rámec, který klientovi umožňuje čerpat finance až do určité maximální částky.

Když si klient zažádá o SMS půjčku a jeho žádost je schválena, je mu potvrzena maximální částka (úvěrový rámec), kterou může využívat postupně podle svých potřeb až do stanoveného limitu. Klient tedy nemusí čerpat všechny peníze najednou a může je využívat opakovaně.

Tento koncept je podobný kreditní kartě nebo kontokorentu, kde je klientovi poskytnut určitý limit, který může čerpat podle svého uvážení, avšak s tím rozdílem, že u SMS půjčky se čerpání provádí pomocí SMS zpráv.


Nevýhody, aneb na co si dát pozor

Hlavní nevýhodou SMS půjček je především vysoká RPSN - roční procentní sazba nákladů. Toto číslo nás informuje o tom, jak drahá půjčka pro nás je. Její výše závisí nejen na výši úroků, ale zahrnuje i všechny možné další poplatky, které mohou půjčku provázet.

Předtím, než se pro některou z půjček rozhodnete, zjistěte si nejen výši úroku a nutných poplatků, ale i výši jednotlivých splátek, termíny jejich splatnosti, celkový splátkový kalendář, a také jaké jsou případné sankce za nedodržení tohoto splátkového kalendáře. Rozhodující pro výběr je suma, o kterou celkově přeplatíte vypůjčenou částku.
Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Související témata:
Půjčky ihned do 5 minut na účtu
Půjčka 1000 ihned na účetZpět na úvodní stranu »


SMS půjčky


Reklama

30.000 Kč na 30 dní

Typy půjček

Produkty na trhu

Kategorie půjček

Nejnovější články