Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

SMS půjčky každému "ihned": žádat je možno NONSTOP

Doba internetu přinesla možnost požádat si o půjčku kdykoliv a prakticky odkudkoliv. Pro tzv. SMS půjčky neboli půjčky do výplaty to platí dvojnásob. Opravdu ale může tento produkt zajistit žadateli peníze na účet "ihned"?

S rozšířením internetu a online služeb nastal také velký posun ve světě půjček.

Půjčka až 20.000 Kč ihned

Online žádost o půjčku bez papírování
Na této stránce si zvolte výši půjčky, zaregistrujte zde a získejte půjčku bez formalit až 20 000 Kč. Opakovaná půjčka kdykoliv!

Komerční inzerce

Vedle klasických bankovních a nebankovních úvěrů se na internetu v určitou dobu začaly objevovat také tzv. půjčky před výplatou. O první půjčku žadatel žádal online přes internetový formulář, pokud první úvěr včas a řádně splatil, mohl si o další půjčku požádat zasláním pouhé SMS zprávy - odtud označení SMS půjčky.

První online žádost - prověření žadatele

Tyto úvěry se často označují jako SMS půjčky ihned, je potřeba říci, že slovo "ihned" platí spíše až při opakovaných žádostech. U první půjčky, o kterou žádáte přes internetový formulář, si poskytovatelem úvěru musí prověřit vaši bonitu. Zde záleží na daném věřiteli, jak důkladně si vaši schopnost splácet bude chtít prověřit - někomu bude stačit správně vyplněný registrační formulář, jiný zase bude kontaktovat vašeho zaměstnavatele a dotazovat se na výši vašeho platu.

V některých případech může být také vyžadováno "papírové" potvrzení o příjmech. Každopádně se vyřízení první půjčky může poněkud protáhnout - na několik hodin, případně i několik dní. Nicméně žádost si můžete podat kdykoliv - nonstop - ve dne, v noci, o víkendu či o svátcích a nemusíte s vyplňováním formuláře čekat na ráno dalšího pracovního dne.

Opakovaná SMS půjčka ihned

Pokud první půjčku včas splatíte, získáte důvěru věřitelské společnosti a pro získání druhé půjčky už nebude potřeba žádného zdlouhavého potvrzování - prostě jenom napíšete SMS zprávu v určitém tvaru a systém vám během chvilky pošle na účet peníze. Pokud máte navíc účet u stejné banky jako věřitelská společnost, mohou vám peníze přijít i během víkendu. Zde se tedy už dá hovořit o tzv. rychlé půjčce "ihned".


Nevýhody, aneb na co si dát pozor

Hlavní nevýhodou SMS půjček je především vysoká RPSN - roční procentní sazba nákladů. Toto číslo nás informuje o tom, jak drahá půjčka pro nás je. Její výše závisí nejen na výši úroků, ale zahrnuje i všechny možné další poplatky, které mohou půjčku provázet.

Předtím, než se pro některou z půjček rozhodnete, zjistěte si nejen výši úroku a nutných poplatků, ale i výši jednotlivých splátek, termíny jejich splatnosti, celkový splátkový kalendář, a také jaké jsou případné sankce za nedodržení tohoto splátkového kalendáře. Rozhodující pro výběr je suma, o kterou celkově přeplatíte vypůjčenou částku.
Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Související témata:
Půjčky ihned do 5 minut na účtu
Půjčka 1000 ihned na účetZpět na úvodní stranu »


SMS půjčky


Reklama

20.000 Kč na 30 dní
10.000 až 250.000
30.000 Kč na 30 dní

Typy půjček

Produkty na trhu

Kategorie půjček

Nejnovější články