Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

SMS půjčky i tzv. problémovým klientům

Pokud jsou Vaše příjmy relativně nízké nebo máte nějaký ten "škraloup" v registrech, může Vás banka či běžná nebankovní společnost označit za tzv. "problémového klienta" a peníze Vám odmítne půjčit. Jsou ale společnosti, které se zaměřují na tento typ klientů. Zejména mezi tzv. SMS půjčkami jich najdeme celou řadu. Jaké jsou jejich paramerty, výhody a nevýhody?Půjčky pro každého

SMS půjčky pro problémové klienty jsou určeny všem žadatelům, kteří mají nižší příjem anebo v minulosti měli problémy se splácením jiných půjček. Pokud banka někoho odmítne, není ještě důvod házet flintu do žita. Jednoduchou a rychlou půjčku lze dnes získat online přes internet nebo pomocí SMS zprávy.

Malé, ale pohotové

V některých životních situacích nemusí záležet na maximální výšce půjčky. Někdy člověk nepotřebuje mnoho peněz, ale potřebujete je hned. SMS půjčka je tak rychlá, že již do pár minut po odeslání se žadatel dozví o schválení nebo zamítnutí půjčky a odeslání peněz na účet je pak otázkou chvilky. Finanční prostředky pak lze použít na cokoliv - novou ledničku, opravu auta, zaplacení složenek apod.

Výhody stálým klientům

Rychlou půjčku na účet lze zpravidla žádat znovu poté, co byla předchozí řádně splacena. A mnohdy je možné požádat o vyšší částku. Jestliže je při první žádosti maximum například 4000 Kč, u druhé půjčky už to může být až 8000 Kč, při třetí ještě více. Není výjimkou, že takto lze získat například až 20 000 Kč (například u produktu Kredito24).

Přesné podmínky

Důležitou vlastností těchto rychlých SMS půjček jsou také přehledné a jasné podmínky, za jakých lze úvěr získat. Po důkladném přečtení a porozumění smlouvy a všeobecných obchodních podmínek by žadatele nemělo nic překvapit.

Půjčujte si zodpovědně

V každém případě je potřeba mít na paměti, že tento typ finančního produktu by měl sloužit pouze jako nouzové řešení akutního nedostaku financní a nemělo by se jednat o běžný způsob, jak si vylepšovat rodinný rozpočet. Poplatky za tyto úvěry jsou velmi vysoké a pokud se malé rychlé půjčky stanou Vaším životním stylem, bzry se můžete dostat do dluhové spirály.

Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Související témata:
Půjčky ihned do 5 minut na účtu
Půjčka 1000 ihned na účet
SMS půjčky

Typy půjček

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Kategorie půjček

Produkty na trhu

Nejnovější články