Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Rychlá půjčka do 24 hodin

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


19.7.2013

Nebankovní soukromé firmy, jsou často používány, když je třeba rychle získat peníze, třeba i do 24 hodin. Většina z těchto firem využívá pro doručení peněz bankovní převod, jelikož tato možnost je pro firmu i zákazníka velmi jednoduchá. Zákazník nemusí nikam chodit a peníze může čerpat například kreditní kartou či odeslat přes elektronické bankovnictví na jiný bankovní účet.

Avšak i přes tyto výhody má i tato platební možnost jednu nevýhodu. Zpracování bankovního převodu, přes který je půjčka do 24 hodin poskytována, může bankám zabrat i 2 pracovní dny. Někdy toto zdržení pro zájemce o půjčku je nepřijatelné a peníze vyžaduje do 24 hodin.

Peníze jsou nejčastěji převáděny na bankovní účet

Firmy tedy mohou řešit tuto komplikaci tak, že si založí účty u více bank najednou, aby pokryly alespoň ty nejčastěji využívané banky svými klienty. Zákazník pak může na internetové prezentaci firmy zjistit u kterých bank má daná nebankovní firma své účty. Pokud to není možné zjistit, může se zákazník zeptat například telefonicky na to, jak rychle převod proběhne a zda opravdu může v jeho případě dostát slíbené doby 24 hodin, během které bude půjička připsána na jeho účet. Peníze také bývají odesílány složenkou nebo poskytovány v hotovosti. Tuto možnost odeslání peněz však větší část firem nenabízí, protože je to složitější a také zpravidla pomalejší.

Volba výše měsíčních splátek

Když si prohlížíte internetovou stránku firmy, můžete se zaměřit na vypočítání celkové sumy, kterou zaplatíte a volbě měsíčně splácené částky za půjčku. Částka, kterou si zvolíte splácet zpět měsíčně by měla být tak nízká, aby vám umožnila jistou rezervu a nedostali jste se do situace že na splátku nebudete mít peníze. V případě prodlev si firmy účtují vysoké penále a v případě dlouhé platební neschopnosti může dojít až k exekuci majetku dlužníka a majetku jeho rodiny.Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.

Podobné půjčky:
Rychlá půjčka bez registru
Rychlá půjčka před výplatou
Rychlá SMS půjčka bez registru
Rychlá SMS půjčka ihned
Zpět na úvodní stranu »


Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Rychlé půjčky na cokoliv

Kategorie půjček

Nejnovější články