Půjčka pro začínající podnikatele

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


17.8.2013

Pro začátek podnikání je zapotřebí počáteční kapitál. Ne každý však disponuje takovými finančními prostředky, aby se nemusel zadlužit. Banky a nebankovní společnosti Vám vyšly vstříc a nabízí půjčky pro začínající podnikatele.

Jak se mezi těmito nabídkami orientovat?


Bankovní půjčky pro podnikatele – krátkodobé financování

Chybí Vám peníze na mzdy zaměstnanců, nájem, energie či potřebujete překlenout období s nedostatkem financí? V takovém případě oceníte kontokorent, provozní úvěr či kreditní kartu s úvěrovým limitem. Kontokorent je zřizován k běžnému účtu podnikatele a ve smlouvě je uvedena výše, kterou může čerpat. Provozní úvěr je účelový termínovaný úvěr, kdy banka stanový plán s čerpáním a splácením. Kreditní karta s úvěrovým limitem je určena podnikatelům, kteří chtějí mít finanční rezervu k překlenutí rozdílů mezi příjmy a výdaji.

Bankovní půjčky pro podnikatele – dlouhodobé financování

K financování podnikání je také zapotřebí dlouhodobých půjček k investicím do movitého či nemovitého majetku. Podnikatelé si mohou vybrat z hypotečního úvěru, investičního úvěru či leasingu. Hypoteční úvěr pro podnikatele má stejné podmínky jako klasická hypotéka pro občany. Splatnost bývá až 20 let a za úvěr se ručí nemovitostí. Investiční úvěr slouží jak k pořízení nemovitostí a strojů, tak k nákupu cenných papírů či podílů ve firmách. Pomocí leasingu může podnikatel pořídit movité věci, nejčastěji automobil.

Půjčka až 50.000 Kč ihned

Online žádost o půjčku bez papírování
Na této stránce si zvolte výši půjčky, zaregistrujte zde a získejte půjčku bez formalit až 50 000 Kč. Opakovaná půjčka kdykoliv!

Komerční inzerce

Půjčit si od banky nebo nebankovní společnosti?

Pro získání půjčky pro začínacíjí podnikatele od banky potřebujete kvalitně zpracovaný podnikatelský záměr, na jehož základě Vám pak banka bez problémů půjčí. Banka si zjišťuje záznam v registru dlužníků, zatímco nebankovní společnosti do něj většinou nenahlíží. Výhodnější úrokovou sazbu dostanete u banky. Benevolentnější podmínky zase mají nebankovní společnosti.Info tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

30.000 Kč na 30 dní
8.000 Kč na 30 dní
500 až 250.000
20.000 Kč na 30 dní
50.000,- na 80 měs.

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhů mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Katregorie půjček

Nejnovější články