Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o Provident půjčkách

Upozornění: Toto nejsou stránky nebankovní společnosti Provident Financial s.r.o. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o půjčkách Provident naleznete na www.provident.cz


15.11.2015

Každá půjčka znamená závazek. Jak dobře si dohodnete podmínky, tak se později lépe vypořádáte se závazkem. Provident půjčky jsou nejlépe hodnocenými nebankovními službami na finančním trhu. V hodnocení indexu etického financování získaly první místo.

Poskytovány jsou s přehlednou smlouvou, za jasných podmínek a při pevném poplatku za poskytnutí půjčky.

Peníze ihned

U Provident půjčky je zajímavá výše částky i rychlost, s jakou můžete peníze získat. Půjčit si bez ručitele a bez zajištění až 80.000 Kč je ojedinělým a skvělým finančním řešením každého problému s hotovostí. Minimální výše je také větší než u většiny jiných nebankovních půjček a začíná na 4.000 Kč. Proto ji také využívá přes 260.000 zákazníků. Půjčky společnosti Provident jsou oblíbené pro různé možnosti výběru, platbu složenkou a jednoznačné náklady, které se nikdy nemění v neprospěch dlužníka.

Půjčka na ruku

Další velkou výhodou půjčky u Providentu je možnost výběru při poukázání peněz. Prostředky můžete dostat na účet nebo si je nechat vyplatit v hotovosti. Druhou možnost jistě uvítá asi 8 % obyvatelstva, které čelí exekucím a má zablokované účty. Společnost Provident má obchodní zástupce ve všech krajích. Peníze tak putují do vašich rukou po schválení během několika hodin. Zároveň si v klidu domova, na dovolené nebo v práci můžete prostudovat standardní podmínky.
Přesné podmínky

U Provident půjčky se nemusíte obávat nějakých pozdějších překvapení. Při sjednání vyplníte rychlý a přehledný formulář. Obratem vám zavolá pracovník Providentu. Na stránkách společnosti si zároveň můžete vybrat z řady možností půjčky. Provident půjčky se splácejí týdně a sjednávají na 45, 60 nebo 100 týdnů.


Info tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.

Zpět na úvodní stranu »

Produkty na trhu

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Půjčky Provident

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nebankovní společnosti