Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky Provident, vztah věřitel - dlužníci

Upozornění: Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální.

13.9.2013

Dluh, který se nesplácí, je vždy nepříjemná záležitost. Pokud je na jedné straně nějaká nesolidní společnost, bývá řešení velmi složité. Renomovaná finanční společnost Provident si však získala již přes 250.000 klientů a další dále přibývají.

Provident je připraven s financemi pomoci komukoliv a v jakékoliv situaci.


Jednoduchá smlouva

Provident půjčky – dlužníci jsou dvě strany, které navzájem uzavřou smlouvu o půjčce a pokud plní svoje závazky, k žádným třenicím nedochází. Ale ani když plnit nemůžete, není vše ztraceno. Provident poskytuje možnost konsolidace nebo jiná řešení se splácením závazku. Jen je potřeba o situaci vědět a včas ji řešit. Všechno je uvedeno v jednoduché a přehledné smlouvě.

Způsob splácení

U Providentu si můžete půjčit 4000 až 80000 Kč. Nepotřebujete ručení ani zajištění. Prostředky dostanete do rukou nebo na účet a můžete s nimi volně nakládat, protože účel půjčky také Provident znát nechce a nepotřebuje. Splátky si po týdnech můžete rozložit až na 60 týdnů. Tím vznikne vztah Provident půjčky – dlužníci.

Problémy s placením

Pokud dojde k problémům se splacením, můžete se dohodnout na prodloužení půjčky. U půjčky Provident Vás nemůže potkat nečekaná výpověd půjčky, změna poplatků za půjčku nebo ke zvýšení úroku. S Provident půjčkou tak získáváte přehledný produkt, u kterého je možná i konsolidace.
Info tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Půjčky Provident

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nebankovní společnosti

Nejnovější články