Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o Studentské půjčce od České spořitelny

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti Česká spořitelna, a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Studentské půjčce od České spořitelny naleznete na www.csas.cz


14.6.2013

Ani student nemusí být během studia bez peněz. Studentská půjčka České spořitelny změnila heslo “chudý jako student” na studenta zabezpečeného výhodným úvěrem. Vždyť půjčka do výše 300.000 Kč na velmi nízký roční úrok dokáže zařídit pohodlný studentský život bez starostí o materiální zabezpečení každému.

Potom nezbývá než se pouze učit a využívat výhod levných a dostupných peněz. Bezstarostný život pomáhá k lepším studijním výsledkům.


Výhody půjčky

Studentská půjčka od České spořitelny v sobě spojuje možnost vysoké finanční hotovosti s malou splátkou. Splácení půjčky si můžete rozložit až na deset let, takže většinu půjčených peněz zaplatíte až po studiu. Během studia si dokonce můžete stanovit sníženou splátku, aby vás peníze neomezovaly a nemuseli jste příliš šetřit. Studentská půjčka od ČS prostě myslí i na čas, který potřebujete strávit studiem.

Rychlé řešení

V případě potřeby se studentská půjčka také rychle zařídí. Na půjčení prostředků není nutná žádná zástava majetkem a odpadá tak povinnost sepisování zástavní smlouvy a vkládání do katastru. Do 100.000 Kč nejsou potřeba ani ručitelé. Získat půjčku lze během několika hodin. Pro toho, kdo musí rychle platit studijní náklady nebo svoje ubytování, stravu a oblečení, je tato půjčka okamžitým řešením. A peněz může student dostat opravdu hodně.

Bezúčelová půjčka

Student skutečně nemusí sdělovat žádný účel použití. Může prostředky použít třeba na začátek podnikání a pořídit si první majetek. Peníze může rozmnožit o desítky procent a splácení se tak stane jen formální záležitostí. Studentská půjčka České spořitelny na startu života je prostředkem k bohatství a vlastní soběstačnosti. Zařídí pohodlí, klid a jistotu. Splácí se skvěle během studia a vůbec nezatíží pozdější plat. Vždyť často při dlouhé splatnosti stojí jen několik stokorun měsíčně.Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
Konsolidace půjček Česká spořitelna

Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.

Zpět na úvodní stranu »

Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů

Kategorie půjček