Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Konsolidace půjček od České spořitelny

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti Česká spořitelna, a.s. Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální. Detailní informace o Konsolidaci půjček od České spořitelny naleznete na www.csas.cz


5.4.2013

Česká spořitelna může změnit váš život a přinést dostatek prostředků pro vaši domácnost. Možná se právě trápíte s mnoha úvěry, které možná byly výhodné, ale teď vás stahují ke dnu. Dostat se nad hladinu pomůže jednoduchý finanční trik – jmenuje se konsolidace půjček od České spořitelny.

Tento produkt Vám může vytrhnout trn z paty a ušetřit nemalé finanční prostředky.

Výše dluhů

Pokud se chcete zbavit současných závazků, nebudete v České spořitelně žádat pouze úvěr. Protože jsou vaše závazky uvedeny v bankovním registru, má Česká spořitelna přehled o finanční situaci. Běžný úvěr by neřešil otázku bonity a jistoty, že bance splatíte dluh. Proto se může využít konsolidace. Česká spořitelna vyplatí vaše dluhy a půjčí vám na výhodný úrok po delší dobu splatnosti.

Nechte jednat odborníky

Finanční odborník pro konsolidaci půjček České spořitelny vám nalezne vyhovující řešení. Propočte stávající půjčky a výši zadlužení. Porovná vaše možnosti placení a vypočte dostatečnou rezervu pro běžný život. Z těchto údajů potom vyplyne celková výše úvěru, který je potřeba ke splacení jiných dluhů a také délka nového úvěru. A Česká spořitelna všechno vyřídí sama, aby vás zbavila problémů při jednání s ostatními bankami.

Jeden kvalitní úvěr

Konsolidace půjček u ČS - České spořitelny - neznamená, že splatíte staré závazky a pokračujete v plnění u České spořitelny. Na základě vašich příjmů můžete mít také část prostředků pro sebe. Banka jen vyplatí co nejlevněji a nejrychleji dluhy a na účtu budete mít zbylé prostředky.

Tímto řešením tak získáte peníze i klidné spaní. Nemusíte se bát zapomenutých datumů splátek, nemusíte propočítávat délky splatnosti a nakonec máte i hotovost. Konsolidace půjček u České spořitelny je solidním a rychlým řešením vaší finanční situace. Z mnoha půjček máte najednou jednu, která se dobře a výhodně splácí.
Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
Studentská půjčka České spořitelny
Zpět na úvodní stranu »

Konsolidace půjček

Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nebankovní společnosti