Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o Cetelem půjčce

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti CETELEM ČR, a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Cetelem půjčce naleznete na cetelem.cz


13.5.2013

Společnost Cetelem se etablovala na českém trhu před mnoha lety. Kdo někdy zatoužil po nových spotřebičích, nábytku nebo prostém úvěrování, nemusel pro výhodný úrok do banky. Podobně kvalitní, rychlý a bezpečný finanční produkt může získat i u Cetelem.

Cetelem půjčka není jen rychlou osobní půjčkou.

Pohotové a výhodné prostředky jsou sice vyhledávaným a ceněným úvěrem, ale šíře nabídky Cetelem půjčky je mnohem širší. Půjčit si lze třeba milion korun na pořízení auta, bytu nebo jiného hmotného majetku. Podmínky půčky mohou mít různé parametry a tedy s vysokou přidanou hodnotou pro zájemce. Podle potřeby si lze sjednat půjčku jakoukoliv a za výhodných podmínek individuálně.

Osobní půjčka

Také půjčka na jakýkoliv účel do 200.000 Kč je vyhledávaným finančním nástrojem. Znamená okamžitý přístup k dostatečným financím a správné řešení pro jistotu se splácením. Půjčka je zcela zadarmo a nevyžaduje založení účtu, vedení úvěru za poplatek ani žádné další náklady. Může být ve velice krátkém čase převedena na váš bankovní účet kdekoliv.

Půjčka kreditní kartou

Nemusíte být zákazníkem Cetelem a přitom je Cetelem půjčka dostupná také prostřednictvím kreditní karty. Už nemusíte mávat debetní kartou banky a čekat, kdy můžete využít vlastní prostředky. Cetelem vám zajistí příjemný, levný a vysoký úvěr na základě pouhé plastové platební možnosti. Tato karta má mnoho skvělých vlastností.

Výhody kreditní karty

K dispozici je kreditka bez poplatků a úroku v hodnotě třeba 100.000 Kč. Tyto peníze můžete vybrat třikrát měsíčně zdarma v jakémkoliv bankomatu. Karta umožňuje elektronický převod prostředků na bankovní účet a placení ve všech obchodech. Nadstandardní výhodou je až 55 dnů bezúročného období, které znamená nulové navýšení půjčených peněz. A vydání karty je zcela zdarma stejně jako její vedení.

Skvělé podmínky

Cetelem půčka v podobě osobní půjčky, kreditní karty nebo jakéhokoliv úvěru představuje levné a rychlé řešení finančního nedostatku nebo prostě pouhé využití finančních výhod. Opatřením si Cetelem půjčky jste nejen zajištěni dostatkem peněz, ale především nic nepřeplácíte a nemusíte se strachovat o vysoké poplatky nebo úrok. Cetelem půjčka je prostě zadarmo.


Info tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.

Zpět na úvodní stranu »

Nebankovní společnosti

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Produkty na trhu

Půjčky Cetelem

Kategorie půjček