Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Nejlepší autopůjčka

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


13.1.2013

Nejlepší půjčka je ta, kterou bezpečně dostaneme. Na co jsou velkolepé nabídky, které neznamenají peníze, ale jen dokazování, dotazy a nakonec zklamání. Půjčte si skutečné peníze na jakýkoliv vůz, o kterém sníte.

S nejlepší půjčkou na auto si auto vždy odvezete domů.

Staré auto dosluhuje

Dlouhé využívání jakéhokoliv dopravního prostředku se nevyplácí. Na údržbu dáváte mnohem víc prostředků než na nový vůz, nemáte žádné záruky a všechno tak hradíte z vlastní kapsy. Za opravy byste často měli na nový vůz nebo v pohodě spláceli půjčku. Vždyť nejlepší půjčka na auto je ta, která vás sveze novým a šetrným vozidlem a přitom ušetří to, co vás stojí starý vůz. A ještě se vždy dostanete do cíle svojí cesty.

Rychlé řešení

Jednou přece zbytečné startování, volání odtahovky, výměnu kol za plného provozu nebo běh na autobus místo svezení nevydržíte. Půjčte si proto s rozvahou a výhodně. Pomocí nejlepší půjčky na auto máte úplný přehled o splátkách, máte stanoven pevný úrok, nízké splátky, splácení je rozloženo na mnoho let a především získáte kvalitní automobil. To všechno za pár minut, které jinak denně strávíte trápením se starým křápem.

Hned proveďte rezervaci

Nejlepší autopůjčka je tak snadná na získání, že si můžete nejprve auto v autosalonu vybrat a ukázat prodavači, že je vaše. Zarezervujte si vybraný model a zavolejte nebo vyplňte online dotazník. Nejlepší půjčka na auto se přece příliš neptá a nevyzvídá. Potřebuje znát jen částku, kterou má prodejci poslat a to také za několik minut udělá. Proto si klidně vyberte, peníze dojdou chvíli poté.

Nízký úrok

S toutu půjčkou neprohloupíte. Je nejen snadná na získání, ale také příjemně levná. Nízký úrok vám ušetří tolik, že máte některé jízdy novým autem zadarmo. Potěšte se moderními modely aut a vyberte si v jakékoliv cenové kategorii. Ať můžete na silnice vyrazit kdykoliv, v jakémkoliv počasí a s jistotou, že jste si správně půjčili a že vždy dojedete do cíle půjčky i cesty.Info tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.Zpět na úvodní stranu »

Půjčka na auto

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nejnovější články