Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky na auto - srovnání a přehled některých produktů

U koho si zájemci o autopůjčku mohou půjčit a za jakých podmínek?

Uvádíme příklady některých účelových i neúčelových produktů vhodných pro financování nákupu auta.

Účelové půjčky

• Česká spořitelna Účelová půjčka

Účelová půjčka od České spořitelny nabízí částku od 20 tisíc do 2,5 milionu korun se splatností až na 10 let. Zájemci přikládají k žádosti fakturu nebo kupní smlouvu od automobilu. Dále dokládají občanský průkazu či cestovní pas a potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, popřípadě tři poslední výpisy z účtu, kam jim chodí výplata.

Více v článku Půjčka na auto od České spořitelny

• Autopůjčka ČSOB

Autopůjčka je finanční produkt, který nabízí výhodné možnosti financování nových i ojetých vozidel, včetně ekologických aut, motocyklů a nákladních vozidel. Má úrokovou sazbu od 6,69 % p.a. a zvýhodněnou sazbu pro eko auta od 6,49 % p.a. Dále nabízí řadu výhod, včetně možnosti rozložení splátek na až 8 let, bez poplatků za sjednání a vedení, a ověření původu vozidla zdarma. K tomu všemu autopůjčka zahrnuje i pojištění vozidla.

Více na csob.cz/portal/lide/pujcky/autopujcka

• Unicredit bank - Autoúvěr

Unicredit Bank přináší svým klientům atraktivní možnosti financování vozidel prostřednictvím Auto úvěru s nadstandardními podmínkami a slevami u vybraných partnerů Unicredit Leasing. Klienti mohou získat tuto výhodnou formu financování nového vozu nebo motocyklu s minimálním vlastním vkladem a výhodným úrokem. Financování je k dispozici bez poplatku a doložení příjmu. Unicredit Bank nabízí různé druhy financování, včetně úvěru, finančního leasingu a operativního leasingu, které umožňují klientům flexibilitu a vhodnou volbu pro jejich potřeby.

Více na unicreditbank.cz/cs/obcane/pujcky/auto.html

• Autopůjčka Raiffeisenbank

U Raiffeisenbank si na auto můžete půjčit se sazbou od 6,7 % ročně. Dobu splácení je možné zvolit od 3 měsíců do 10 let. Půjčí vám až 800 tisíc, klidně i celou částku na nové auto. Nevyžadují technický průkaz do zástavy a auto je od počátku vaše. Sjednání a vedení půjčky je zdarma. Mimořádné i předčasné splacení zdarma. AutoPůjčku můžete kdykoliv zdarma úplně nebo částečně předčasně splatit. Půjčku si je možno pojistit pro případ nečekaných událostí.

Více na rb.cz/promo/autopujcka


Neúčelové půjčky

• Osobní úvěr od Komerční banky

Osobní úvěr od Komerční banky je neúčelovou bankovní půjčkou ve výši 30000 - 2,5 milionu Kč, kterou lze výhodně využít na financování nového i staršího vozu. Maximální splatnost úvěru je 8 let, splátky lze tedy nastavit tak, aby co nejméně zatížily klientův rodinný rozpočet.

Více v článku Půjčka na auto od Komerční banky

• Air Bank půjčka

Air Bank nabízí neúčelovou půjčku s výhodným úrokem. Zájemci mohou požádat až o 1,2 milionu korun s úrokem od 4,9% p.a. K vyřízení půjčky žadatelé potřebují dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu nebo tři poslední výpisy z účtu. Klienti si kdykoliv mohou snížit měsíční splátky nebo provést mimořádnou splátku. Také je možné si každý rok splátky o dva měsíce posunout.

Více na airbank.cz/produkty/pujcka/

• Zonky půjčka

Zajímavým modelem jsou půjčky u Zonky, s.r.o. Tzv. P2P půjčky poskytují soukromí investoři zájemcům o úvěr, například na nákup osobního vozidla. Zájemci si mohou vybrat půjčku od 20 do 500 tisíc korun a nastavit si splatnost od 12 do 84 měsíců. Celý proces probíhá online a výsledkem je jasná smlouva bez záludných ustanovení.

Více na zonky.cz
Aktualizováno 21.9.2023Zpět na úvodní stranu »

Půjčka na auto

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Kategorie půjček

Banky

Nebankovní společnosti

Nejnovější články