Dnes je úterý 30.květen, svátek má Ferdinand
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky na auto - srovnání a přehled některých produktů

U koho si zájemci o autopůjčku mohou půjčit a za jakých podmínek?

Uvádíme příklady některých účelových i neúčelových produktů vhodných pro financování nákupu auta.


Účelové půjčky

• Česká spořitelna Účelová půjčka

Účelová půjčka od České spořitelny nabízí částku od 20 tisíc do 2,5 milionu korun se splatností až na 10 let. Zájemci přikládají k žádosti fakturu nebo kupní smlouvu od automobilu. Dále dokládají občanský průkazu či cestovní pas a potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, popřípadě tři poslední výpisy z účtu, kam jim chodí výplata.

Více v článku Půjčka na auto od České spořitelny


• Equa bank AutoPůjčka

AutoPůjčka od Equa bank je účelovou půjčkou s nízkým úrokem. Tato půjčka je bez akontace a navíc bez zbytečných poplatků. Banka nevyžaduje do zástavy technický průkaz a auto je od počátku ve vlastnictví klienta. Zájemci o úvěr mají k dispozici částku až do výše 600 tisíc korun a se splatností 3 až 84 měsíců.

Více na equabank.cz/promo/autopujcka


• Hello Půjčka na auto

Banka Hello bank! přináší zájemcům autopůjčku, která je v mnoha ohledech výhodnější než úvěry u prodejce. Od samého počátku budou vědět, kolik zaplatí. Požádat mohou o 20 tisíc až 1 milion korun a mohou si zvolit dobu splatnosti od 6 do 84 měsíců. Klienti si sami nastaví výši půjčku a dobu splácení a žádost vyřídí online, v bance nebo ve vybraných autosalonech.

Více na hellobank.cz/pujcky/Neúčelové půjčky

• Osobní úvěr od Komerční banky

Osobní úvěr od Komerční banky je neúčelovou bankovní půjčkou ve výši 30000 - 2,5 milionu Kč, kterou lze výhodně využít na financování nového i staršího vozu. Maximální splatnost úvěru je 8 let, splátky lze tedy nastavit tak, aby co nejméně zatížily klientův rodinný rozpočet.

Více v článku Půjčka na auto od Komerční banky


• Air Bank půjčka

Air Bank nabízí neúčelovou půjčku s výhodným úrokem. Zájemci mohou požádat až o 900 tisíc korun na dobu 6 až 92 měsíců. K vyřízení půjčky žadatelé potřebují dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu nebo tři poslední výpisy z účtu. Klienti si kdykoliv mohou snížit měsíční splátky nebo provést mimořádnou splátku.

Více na airbank.cz/produkty/pujcka/


• Sberbank FÉR půjčka

FÉR půjčka od Sberbank je dostupným bankovním produktem a garantuje nejvýhodnější podmínky po celou dobu splácení. Tato půjčka je neúčelová a bez poplatků za sjednání, vedení a předčasné splacení. Klienti si mohou půjčit částku od 30 tisíc do 1 milionu a měsíční splátky si mohou rozložit od 1 roku do 8 let. Zájemci si sami nastaví výši a datum měsíční splátky.

Více na sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky


• Zonky půjčka

Zajímavým modelem jsou půjčky u Zonky, s.r.o. Tzv. P2P půjčky poskytují soukromí investoři zájemcům o úvěr, například na nákup osobního vozidla. Zájemci si mohou vybrat půjčku od 20 do 500 tisíc korun a nastavit si splatnost od 12 do 84 měsíců. Celý proces probíhá online a výsledkem je jasná smlouva bez záludných ustanovení.

Více na zonky.cz

Publikováno 7.5.2018Zpět na úvodní stranu »

Půjčka na auto

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Kategorie půjček

Banky

Nebankovní společnosti

Nejnovější články