Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky na auto bez navýšení - kde je najdeme?

Půjčky na auto bez navýšení - tedy s nulovou úrokovou sazbou - poskytují autobazary a autorizovaní prodejci. Obecně je půjčka na auto bez navýšení výhodným úvěrovým produktem a vyplatí se více, než nákup za hotové - zájemci získají auto bez nutnosti vlastních peněz a mohou vůz splácet po nižších splátkách rozložených na dobu několika let.

Odpadají jim starosti s porovnáváním úroku a RPSN, neboť tyto sazby jsou nulové. I když řidiči zakoupí vůz na splátky, nepřeplatí nic navíc.

Pozor na registry dlužníků

Při žádosti o půjčku zasílají autorizované prodejny či autobazary podklady pro posouzení úvěruschopnosti svých zákazníků úvěrovým společnostem. Ty mimo jiné nahlížejí do registrů dlužníků, z nichž se dozvědí aktuální zadluženost klientů. Výsledek žádosti jsou schopny ihned sdělit prodejcům automobilů.

(Zájemci o úvěr s problémovými registry v tomto okamžiku pravděpodobně neuspějí, ale zkusit požádat o některou z půjček bez registrů. Tyto půjčky jsou ovšem zatíženy poměrně vysokým úrokem a poplatky).


Kde poskytují autopůjčky s nulovým úrokem?

• AAA Auto

Bezúročnou půjčku nabízejí velcí automobiloví hráči na českém trhu. Společnost AAA Auto sama uvádí, že bezúročná půjčka je jejich nejpopulárnějším úvěrem a poskytují ji jejich finanční partneři. Splátky se přizpůsobí rodinnému rozpočtu a zájemce se ihned stává majitelem vozu. K vyřízení stačí pouze dva doklady.

Více na aaaauto.cz/financovani


• Auto ESA

Pozadu nezůstává ani Auto ESA. I tato společnost přináší svým klientům půjčky se splátkami bez navýšení a klienti zaplatí pouze nízkou akontaci, což je počáteční vklad. Společnost vyřídí celou půjčku včetně nezbytných formalit.

Více na autoesa.cz/financovani


• ŠKODA Plus

Za zmínku rovněž stojí společnost ŠKODA, která přináší program ŠKODA Plus. Jedná se o úvěr bez navýšení nebo s dotovaným úročením. Na základě toho, jak si zákazníci nastaví splátky a délku financování, mohou získat roční úrokovou sazbu od 0.0 % p.a. Smlouvu uzavřou rychle a bez poplatků přímo u prodejce.

Více na skodaplus.cz
20.4.2018

Možná rizika autopůjčky bez navýšení

I přes nulový úrok se někdy může tento typ autoúvěru prodražit - součástí smlouvy může být relativně drahé havarijní pojištění nebo různé skryté poplatky. Vyplatí se proto pozorně prostudovat podmínky smlouvy a v případě potřeby zkonzultovat smlouvu s odborníkem.Zpět na úvodní stranu »

Půjčka na auto

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Kategorie půjček

Banky

Nebankovní společnosti

Nejnovější články