Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o Tesco půjčce

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Tesco půjčka. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Tesco půjčce naleznete na itesco.cz


17.11.2015

Tesco znáte jako obchodní řetězec, ale věděli jste, že také nabízí finanční služby? Kromě kreditní karty, splátkového prodeje a sloučení půjček přichází s hotovostní půjčkou Tesco, která garantuje nižší úrok než je bankovní průměr.

Tesco půjčka významně konkuruje bankovním úvěrům, jejichž podmínky jsou o dost přísnější a klient se u nich často setká se zamítnutím žádosti.

Stanovte si částku a dobu splatnosti

Půjčka Tesco potěší přehlednými smluvními podmínkami bez klamavých ustanovení. Před podáním on-line žádosti si sami nastavíte parametry půjčky – jakou požadujete výši půjčky a jak dlouhou dobu si ji přejete splácet. Ihned vidíte, kolik měsíčně zaplatíte na splátce. V případě zájmu vyplníte z pohodlí svého domova internetový formulář nebo zavoláte na bezplatnou linku.

Parametry půjčky

Minimální výše půjčky činí 20 000 Kč a maximální 150 000 Kč. Podle svých finančních možností si můžete vybrat splatnost od 12 do 84 měsíců. Žádost o půjčku může podat každý, kdo dosáhl plnoletosti, vlastní platný doklad totožnosti a má trvalý zdroj příjmu. Při žádosti o půjčku Tesco uvádíte výši příjmu a dodatečně můžete být vyzváni k jeho doložení.

Zodpovědné půjčování

S touto půjčkou nemusíte mít obavy, že byste ji nezvládali splácet. Půjčka Tesco se řídí zodpovědným schvalováním a podle dostupných informací vyhodnocuje, zda ji budete schopni splácet bez velkého omezení rodinného rozpočtu. Pokud se stane, že Vás překvapí nečekaný výdaj a nebudete mít peníze na splátku, můžete požádat o její odklad nebo změnu její výše.

Odklad či změna výše splátky

Odklad splátky můžete provést až čtyřikrát v průběhu splácení. Za každých 12 měsíců trvání smlouvy máte nárok na odložení jedné splátky, nejdříve však po řádném zaplacení šesti pravidelných měsíčních splátek. Změnu výše splátek můžete uskutečnit po řádné úhradě již čtyř pravidelných měsíčních splátek. Pro případ ztráty příjmu, invalidity či smrti můžete využít pojistné balíčky.


Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Nebankovní společnosti

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Produkty na trhu

Typy půjček

Kategorie půjček