Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Smart půjčka - tabulka splátek

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Smart půjčka. Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální. Detailní informace o Smart půjčce a žádost naleznete na www.smartpujcka.cz.


4.7.2014

Chytrá půjčka vás vyvede z labyrintu schvalování a čekání. Můžete úplně zapomenout na papír, kalkulačku a stohy papírů u běžných půjček. Podmínky si sjednáte osobně a pomocníkem Vám při tom bude tabulka splátek Smart půjčky.

K půjčení prostředků ve výši 5.000 Kč až 70.000 Kč stačí mít jakýkoliv doložitelný příjem. Může to být mzda zaměstnavatele, sociální příspěvek v mateřství nebo běžný podnikatelský zisk.

Smart půjčka - tabulka splátek vám ukáže možnosti, za jakých lze tuto pohodlnou a příjemnou půjčku získat. Vyberete si přesně podle požadované částky a možností splátek. Stačí zavolat.

Osobně nebo online

O rychlé a potřebné finanční prostředky můžete také zažádat online dotazníkem. Pokud se rozhodnete pro osobní rozhovor, domluvíte si podmínky přímo a pokud pošlete dotazník, ozve se vám zástupce společnosti do dvou dnů. Nemusíte předkládat žádné obchodní plány nebo studie proveditelnosti. Ani se nevyžaduje výpis z bankovního účtu a trvalý obrat. Tabulka splátek Vám umožní spočítat si přesně náklady na půjčení podle výše půjčky.

Pohodlné řešení

Smart půjčka není pevně stanoveným produktem s neměnnými podmínkami. Naopak dává prostor pro jednání. Po odeslání dotazníku nebo objednání půjčky přes telefon se přímo domluvíte se zástupcem společnosti. Tabulka splátek Smart půjčky je jen orientačním výpočtem, ale vy si můžete dohodnout lepší podmínky přímo na místě. Vybrat si můžete splatnost 13 nebo 16 měsíců a domluvit přesná pravidla. Splácí se jednou měsíčně a záleží na vás, jak s prostředky naložíte, aby vám přinesly radost a ještě větší zisk.

Rychlé jednání

Protože se Smart půjčka vyplácí v hotovosti, můžete ji mít během pár hodin. Stačí si připravit dva doklady totožnosti, doklad o příjmu a půjčku si můžete hned přepočítat.

Tabulka splátek u Smart půjčky je dobrým pomocníkem, abyste se zorientovali, ale osobní jednání je ještě lepší. Můžete se zeptat na jakékoliv podmínky a vyplnit přesně a bez problémů smlouvu o půjčce. Se Smart půjčkou tak máte prostředky nejen rychle, ale bezpečně rovnou doma k dispozici.

Online žádost

O Smart půjčku si můžete požádat jednoduše a pohodlně na stránkách SmartPůjcka.cz Vyplňte jednoduchou online žádost a pak už si jen užívejte poskytnuté finanční prostředky.


Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Smart půjčka

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články