Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Informace o Smart půjčce

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Smart půjčka. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o Smart půjčce naleznete na www.smartpujcka.cz


28.3.2013

Půjčky se dají rozdělit na dva typy: dosažitelné a naprosto nedostupné. Na co je nabídka různých vysokých částek s údajně nízkým úrokem, když na ně nikdy nedosáhnete, například z důvodu nízké bonity nebo špatně prokazatelného příjmu? Pokud nutně potřebujete peníze, hledáte takový produkt, který opravdu znamená půjčku.

A pravděpodobně dříve nebo později při tomto hledání narazíte i na produkt se jménem Smart půjčka.

Rychlé peníze

Peníze se dají sehnat za různých podmínek. Většinou znamenají spoustu papírování, běhání, nákladů a času. Tím ztratíte tolik potřebnou časovou výhodu a někdy vzdáte třeba zajímavý obchod. Smart půjčka vám půjčí okamžitě. Je rychlá proto, že nevyžaduje zbytečné dokládání různých údajů. Nepředkládáte výpisy z registrů, nežádáte zaměstnavatele o potvrzení platu a ani nemusíte vypočítávat svoji průměrnou mzdu. Stejně tak se nikdo nezajímá o váš majetek a nechce vkládání zástavních smluv do katastru.

Zajímavá částka

Smart půjčka znamená i zajímavou hotovost. Půjčit si můžete od 5.000 Kč do 50.000 Kč. To jsou peníze, které vám pomohou před výplatou se zaplacením složenek nebo překlenou pár dní do zaplacení závazků. Zachrání také splatnost jiné půjčky či propadnutí zástavy. Smart půjička je vysoká a hlavně se pohodlně získává.

Stačí zavolat

Peníze můžete mít v rukou do několika dní. Smart půčka se doručuje až domů. Síť obchodních zástupců znamená, že si pohodlně můžete peníze přepočítat doma. Stejně tak si v klidu pročtete smlouvu a prohlédnete zajímavé podmínky. Půjčit si můžete na 8 nebo 13 měsíců, takže nemusíte splácet hned za několik dní. Půjčka Smart společnosti SMART Capital, a.s. má přehledné podmínky a jednoduché sjednání.

Předem znáte poplatek za půjčení, který se po celou dobu půjčky nemění. Tato půjčka je tak jednoduchým finančním produktem a snadným řešením každé finanční situace. Pomůže každému, protože nevyžaduje žádné ručení, zajištění ani úvěrovou historii. S produktem Smart půjčka pocítíte jistotu solidní finanční společnosti.


Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.

Zpět na úvodní stranu »

Nebankovní společnosti

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Druhy úvěrů

Produkty na trhu

Smart půjčka

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).