Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Kategorie Bydlení - přehled článků


Jak ušetřit na energiích? Zkuste tipy od ekologů!

Pryč jsou časy, kdy se úsporami energie v běžném životě jednotlivce nebo rodiny zabývali jen ekologové a ekologicky smýšlející domácnosti. Současnost nám přinesla skokové zdražení energií, které nutí každého, aby se nad svou spotřebou zamyslel.

27.10.2022

Jak ochránit náš domov před zloději

Mnoho z nás hledá bezpečí, a to v nejrůznějších aspektech. Všichni ale chceme ochránit náš milovaný domov před zloději. Víte, jak na to?

21.12.2020

Jak probíhá změna trvalého bydliště

Rozhodli jste se změnit místo trvalého pobytu? Pak vás nemine pár kroků, naštěstí nijak extra složitých. Délka celého procesu se odvíjí od toho, na kolika dokladech a v kolika institucích budete mít povinnost tuto změnu následně ohlásit.

25.6.2018

Kdo má nárok na příspěvek na bydlení?

Příspěvek na bydlení není určen pro kohokoliv. Tato dávka sociální podpory je zde pro rodiny i jednotlivce s nízkými příjmy.

31.10.2017

Jak na odhlučnění bytu

Hluční sousedé, štěkající psi i ruch z ulice dokážou pořádně znepříjemnit život. Někdy je na vině i špatná konstrukce zdí domu. Jakým způsobem můžeme svůj příbytek odhlučnit?

8.1.2017

Co ovlivňuje náklady na topení?

Bez topení se v našich klimatických podmínkách jen těžko obejdeme. Jak ale neprotopit zbytečně moc peněz? Roli hraje nejen konstrukce domu, ale i požadavky a životní styl jeho obyvatel spolu s dostupností onoho konkrétního paliva.

1.12.2017

Snižte spotřebu elektřiny a ušetřete

Elektřina je nezbytnou součástí našich životů a tvoří stavební kámen moderní civilizace. V domácnosti se bez této energie neobejdeme a platba za elektřinu často tvoří hlavní složku v nájmu. Jak snížit spotřebu elektřiny a uspořit až tisíce korun ročně?

12.7.2016

Čím topit? Uhlí, dřevo, plyn nebo elektřina?

Žádný byt nebo dům se neobejde bez topného systému. Kdo by také chtěl mít doma v chladném období zimu? Náklady na topení ale tvoří podstatnou položku v nájmu, proto řada lidí hledá způsoby, jak za topení platit co nejméně. Čím tedy topit a ještě přitom ušetřit?

28.7.2016

Jak ušetřit za topení

Věděli jste, že topení tvoří více než polovinu nákladů za energie?

9.9.2015

Jak můžete ušetřit za vodu

Ceny vody každoročně stoupají a tento trend se dá očekávat i v dalších letech. Úsporným používáním vody a změnou návyků přitom mohou domácnosti ušetřit 2 000 korun na osobu.

28.11.2015

Na co si dát pozor při změně dodavatele elektřiny

Dodavatelé elektřiny Vám slibují nižší cenu a úsporu až několik tisíc korun ročně, pokud k nim přestoupíte. Ne vždy se ale přestup vyplatí. Poradíme Vám, na co si dát pozor, abyste neplatili více peněz než u současného dodavatele elektřiny.

4.1.2016
Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček