Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky bez doložení příjmů - na směnku i bez ní

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


17.3.2013

Kdo by se chtěl při žádosti o půjčku obtěžovat zdlouhavými formalitami, jako je například dokládání příjmů. Půjčky na směnku jsou rychlé a jednoduché. V dnešní době lze ale získat rychlou a dostupnou půjčku i bez podpisu směnky.

Požádejte si o některou z nebankovních půjček online a peníze můžete k dispozici ještě dnes:

Půjčky na směnku

Směnka je cenný papír, který slouží k zajištění jakéhokoliv finančního závazku. Snadno se vyplní a poskytuje věřiteli mnohem lepší ochranu než smlouva o půjčce. Je také mnohem jednodušší, protože neobsahuje řadu ustanovení, která mohou být nejasně formulována a později nesprávně interpretována. Takto si můžete půjčit peníze velmi rychle a spolehlivě.

Půjčky bez doložení příjmů na směnku Vám mohou poskytnout vyšší částky, než je tomu například u běžných SMS půjček. Typicky jsou to částky v řádech desetitisíců, ale výjimkou nejsou ani statisícové nebo miloónové sumy.

Obsah směnky

Směnka je bezpodmínečný závazek a musí tak být formulována. Kromě data, kdy byla podepsána a data, kdy mají být vráceny půjčené peníze, musí obsahovat přesný údaj vypsaný rukou o částce, která se bude vracet. Obvykle je tak vypsána vyšší než půjčená částka, protože konečná suma obsahuje úrok nebo poplatek. Podstatný je podpis dlužníka, kterým bezpodmínečně přijímá svůj závazek. Musí zde být také uvedeno místo, kde budou peníze vráceny.

Velký výběr

Pro věřitele je tedy smněnka oblíbeným zajišťovacím instrumentem a je ochoten půjčit částky, které by jinak znamenaly ručení nebo zajištění majetkem. A v tom je právě největší výhoda. Protože je tento cenný papír lehce vymahatelný, není potřeba shánět výpisy z katastrů nebo žádat přátele o ručení za půjčku.

Až k Vám domů

Aby někteří poskytovatelé půjček svým klientům co nejvíce usnednili získání úvěru, jsou ochotni přijet až k žadateli domů a tam vše v pohodlí a bez problémů vyřídit. Tyto "půjčky na směnku "přijedeme"" najdeme zejména ve velkých městech jako je Praha, Brno nebo Ostrava.Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Půjčky na směnku

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nejnovější články