Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Americká hypotéka kalkulačka online

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


31.1.2013

Pokud jste léta šetřili na byt nebo dům, tak ho určitě chcete také příjemně a pohodlně užívat. Možná vám připadají běžné spotřebitelské úvěry nevýhodné. Mají krátkou dobu splatnosti a vysoké úroky. Vy si však můžete pořídit levný a exkluzivní produkt americká hypotéka.

Americká hypotéka kalkulačka je prostředek k porovnání jiných úvěrů a hypotéky. Podle hodnoty nemovitosti si jednoduše sjednáte vysokou půjčku a nemusíte vůbec dokládat účel použití finančních prostředků.

Americká hypotéka na základě ručení nemovitostí poskytne prakticky jakýkoliv úvěr za velice výhodných podmínek. Z běžných 15 % spotřebitelského úvěru můžete být na polovině nebo třetině.

Nízké splátky

Hypoteční úvěr je velice flexibilní. Americká hypotéka kalkulačka umožňuje nejen vybrat si opravdu nízký úrok, ale také dlouhou dobu splácení. Jako u jiných hypoték můžete splácet svůj závazek desítky let. Není problém si tak vzít třeba půl milionu a novou domácnost si pěkně zařídit. Přitom budete vědět, že třeba 5% nebo 8% úrok od žádné běžné půjčky nedostanete. Americká hypotéka je prostě produkt levný, zajištěný, a proto výhodný.

Bez formalit

Kromě cenové výhody také nebankovní americká hypotéka kalkulačka porovná i jiné možnosti získání půjčky, pokud máte problém třeba v registrech dlužníků. Mnoho lidí občas zapomnělo na splátku nebo ji zaplatilo pozdě. Jakmile se ocitnou na seznamu, nemohou dostat žádný úvěr. Nebankovní americká hypotéka, ale na tyto detaily nehledí. Důležitá je jen řádná zástava a půjčit si můžete kdykoliv a hlavně velice levně.

Pasivní zisk

Nástroj americká hypotéka kalkulačka je skutečným zdrojem zisku. Neodčerpá peníze na zbytečně vysokých úrocích a umožní použití finančních prostředků na jakýkoliv účel.

S tímto úvěrem nic nepřeplácíte a máte vždy jistotu, že malé částky na splácení a nízký úrok vás nikdy nepřivedou do problémů. Obstarejte si nábytek, elektroniku nebo auto za nejlevnější hypotéku na trhu, která se neptá na účel použití peněz.


Zpět na úvodní stranu »
Americké hypotéky

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nejnovější články