Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Nebankovní americká hypotéka

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


13.2.2013

Kdo má nemovitost, tak je za vodou. Toto přísloví skutečně funguje. Dům nebo byt vám může přinášet radost nejen jako sociální jistota, ale máte k dispozici vždy dostatek peněz.

Nemusíte se nikdy bát, že by nebylo možné vzít si půjčku. Nebankovní americká hypotéka totiž požaduje jen ručení nemovitostí a peníze vám půjčí na cokoliv.


Neúčelová půjčka

S nemovitostí ve svém vlastnictví není nutné brát jakýkoliv úvěr a třeba platit vysoké úroky. Půjčit peníze proti zástavě nemovitosti dokáže nejen banka, ale také mnoho nebankovních společností. Průběh půjčení je rychlý a hlavně výhodný. Oproti běžným úrokům totiž americká hypotéka počítá s dobrým zajištěním a má tak jistotu návratnosti peněz. Takže vám nabídne daleko nižší úrok, než běžné spotřební úvěry.

Rychlé peníze

Dnes už je získání peněz z americké hypotéky velice rychlé. Stačí pouze nabídnout jako zástavu nemovitost a nebankovní společnost dokáže rychle zhodnotit její reálnou prodejní cenu. Cenové mapy a prodeje podobných nemovitostí jsou veřejně známé. Nemusíte tak často dělat ani odhad a půjčení ve výši 50 – 90 % ceny nemovitosti je zcela reálné. Na byt, který máte ve svém vlastnictví, a který má cenu třeba milion, dostanete 500 – 900 tisíc korun. Tyto prostředky nemusíte využít nějakým konkrétním účelem. Jejich použití záleží jen na vás.

Výhodná rezerva

Nebankovní americká hypotéka je tak stálou jistotou, že máte kam sáhnout pro peníze. Nemusíte hned při nedostatku peněz shánět kupujícího, podávat inzeráty nebo se upsat realitní kanceláři.

To všechno zabírá čas a čas jsou peníze. Místo toho si nemovitost ponecháte a v podstatě si ji zpětně a již zaplacenou profinancujete. Rozdíl je jen v tom, že potřebné peníze dostanete během několika dní na účet. Získejte tak k jistotě bydlení trvalý zdroj peněz, které vám kdykoliv zajistí nebankovní americká hypotéka.


Zpět na úvodní stranu »
Americké hypotéky

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nejnovější články