Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Nebankovní půjčky financnihomeopatie.cz

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


8.11.2013

V dnešní uspěchané době najdete na portále financnihomeopatie.cz pestrou nabídku půjček. Přesněji jde o půjčky financnihomeopatie.cz, které poskytují jak tradiční nebankovní společnosti, tak i samotní investoři. Tito poskytovatelé se hlavně snaží o to, aby dané nebankovní produkty byly přístupny všem, co zrovna potřebují finanční injekci.

Z tohoto důvodu mívají nastaveny mírnější schvalovací kritéria. Samotnou žádost schvalují do několika minut, to se týká menších finančních obnosů. U věších částek probíhá schvalovací proces do 24 hodin.

Na co si dát pozor u nebankovních půjček

Půjčky na tomto webovém portálu jsou hodně žádané. Než si člověk z této nabídky nějakou vybere, měl by si zjistit co nejvíce informací. Pozor by si měl dát na roční procentní sazbu nákladů i na skryté poplatky, které se tu a tam objevují.

Půjčky bez registru a zástavy

Tyto půjčky upřednostňují nezaměstnaní, matky na mateřské a důchodnici, tak i osoby s nižšími příjmy. Jde ve své podstatě univerzální nebankovní produkt, jenž se dostal do povědomí lidí a to díky praktičnosti, flexibilitě a pohodlí. Navíc obávat se potenciální žadatelé nemusí ani z nahlížení do registru dlužníků ani ze zástavy.

Půjčky online - půjčky pro všechny

Půjčky FinančníHomeopatie.cz se sjednávají z komfortu domova a to SMS zprávou, telefonicky či online vyplněným formulářem. Ať si žadatel vybere jakýkoliv způsob, bude kontaktován pracovníkem finanční společnosti, se kterým se dohodne na postupu. Peníze jsou mu pak přeposlány na účet nebo si pro ně může zajít na pobočku společnosti. Standardní se poskytovatel může dohodnout s klientem na tom, že potřebný obnos bude předán obchodní zástupce.


Zpět na úvodní stranu »


Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Půjčky před výplatou

Kategorie půjček

Nejnovější články