Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Rychlá půjčka před výplatou na účet

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


20.9.2014

Nevycházíte právě s penězi, potřebujete ještě neodkladně zaplatit nezbytné věci a nebo prostě koupit věci denní potřeby před výplatou? Půjčku před výplatou na účet je dnes možné žádat jak u bankovních tak i nebankovních spolčností. Jedná se o rychlou půjčku, která Vám vytrhne trn z paty a vy budete moci svoji finanční situaci vrátit do normálních kolejí.

A jak rychle je možné půjčku před výplatou získat a kde si ji zajistit?

Získání půjčky před výplatou na účet

Nebankovní firmy půjčku před výplatou na účet poskytují obvykle během 24-48 hodin. Pokud zajdete osobně do dané firmy, je dost možné že budou moci nabídnout kompletní servis namístě. Tedy předložení dokladů, podpis smlouvy o půjčce a přímo předání peněz. Je ale pravda že většina firem půjčky před výplatou tímto způsobem neposkytuje. Nejjednodušší bývá online vyřízení a zaslání peněz na bankovní účet klienta.

Jakmile odešlete vaší žádost o půjčku z internetové stránky, schválení a odeslání peněz trvá většinou do 24 hodin. Dále už záleží vše na bankách jak rychle převod peněz uskuteční. V Česku bývá zvykem že převod je proveden buď za 24 hodin a nebo 48 hodin. Velké štěstí budete mít pokud jste majitelem bankovního účtu u stejné banky jako má firma půjčující peníze.

Půjčka před výplatou je nabízena desítkami firem

Je možné, že jste Vaše hledání firmy půjčující peníze na účet začali na vyhledávači Seznam a nebo Google, to je jistě dobrý start. Najdete tak prakticky jakoukoliv firmu pokud zadáte vhodná slova do vyhledávání. Přemýšlejte co se asi bude vyskytovat na stránce firmy, abyste nalezli co nejvíce firemních stránek. Hodně lidí používá také Firmy.cz pro hledání poskytovatelů služeb.Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.Zpět na úvodní stranu »


Půjčky před výplatou

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články