Dnes je pátek 15.únor, svátek má Jiřina
  • Informace pro spotřebitele
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Malé rychlé půjčky do výplaty


10.5.2016

I malá finanční pomoc je někdy velice potřebná. Neexistují malé dárky, ale jen ty, které udělají radost. A půjčka před výplatou může zmírnit finanční napětí a pomoci zaplatit nezbytné výdaje.

Peníze již do několika minut

Malé půjčky do výplaty jsou rychlé a dostupné. Ten, kdo si nevede vyrovnaný rozpočet a zpravidla týden dva před výplatou nevychází s penězi, je může využít na řešení akutního nedostatku financí. Není neobvyklé, že s tímto typem půjčky lze mít peníze již do několika minut od schválení žádosti.

Jak na to

Nebankovní produkt "malé půjčky do výplaty" lze získat vyplněním online formuláře. Tam žadatel zadá své osobní údaje, údaje o svých příjmech a výdajích a odešle žádost k posouzení a schválení. Systém zpravidla automaticky posoudí nárok žadatele na získání půjčky a je-li vše v pořádku, peníze jsou ihned zasílány na účet klienta.

Výše půjčky

Ani malé půjčky do výplaty nejsou zase tak malé. Někdy dosahují výše až celé výplaty. Začínají přibližně na 500 korunách a jejich nejvyšší hranice bývá kolem 20.000 Kč. Některé společnosti nabízejí půjčku až 50.000 Kč, u těchto vyšších částek je ale nutné počítat s dokládáním příjmu, nahlédnutím do registru nebo ručením.

Pozor na rizika

I když se na první pohled zdá vše snadné a bezproblémmové, je nunto říci, že tyto úvěry jsou velmi rizikové. Za půjčených pár tisícikorun je nutno zaplatit poplatek až několik set korun, při nesplácení hrozí žadateli sankce. Je rovněž také nutné pamatovat na to, že z splacení půjčky ukousne peníze z další výplaty a ty nám opět na konci dalšího měsíce mohou chybět.


Zpět na úvodní stranu »


Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhů mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Překlenovací úvěr místo hypotéky?
Výhody a nevýhody překlenovacího úvěru ve srovnání s hypotékou – více zde.

Všechny články »

Půjčky před výplatou

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články