Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky před výplatou bez registračního poplatku

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


15.11.2013

Výplata se blíží, ale peníze ubývají rychleji. Nepřímá úměra je bohužel přesný pojem, který reálně znamená, že zůstanete pár dní bez prostředků. Občas každý vyčerpá finanční zdroje a potřebuje rychle peníze. Půjčky před výplatou bez poplatku obstarají hotovost bezpečně a levně.

Neplaťte předem

Za získání půjčky před výplatou nemusíte platit žádný poplatek platit. Celé sjednání je zadarmo, a tak ušetříte mnoho peněz. K půjčení peněz není potřeba někam posílat provize nebo náklady na zprostředkování. Je to dokonce nebezpečné. Půjčte si proto rovnou bez prostředníků. Stačí si jen vybrat a půjčka bude vaše za minimálních nákladů.

Levná půjčka bez poplatku

Půjčky před výplatou bez zbytečných poplatků jsou výhodné v tom, že si můžete zdarma podat žádost a nechat schválit prostředky. Banky často požadují za posouzení půjčky poplatky, které značně převýší výhody takových finančních produktů. Proto je také velký rozdíl mezi úrokem a takzvaným RPSN. Rozdíl mezi těmito údaji znamená náklady, která zaplatíte nad rámec úročení. Vyberte si tedy levnou půjčku, která poplatek nevyžaduje. Každá ušetřená koruna se přece musí vydělat.

Získání peněz

Protože posouzení půjčky bez poplatku nevyžaduje platby nebo složitou registraci, peníze se dají získat rychle. Před výplatou často bývá nouze o peníze a věřitelé v podobě ČEZu nebo plynařů mohou klepat na dveře nebo odpojovat měřiče. K takové situaci nemusí dojít. Stačí si vybrat z nabídky vhodných půjček.

Levné peníze

Dostatek peněz před výplatou vám jistě zvedne náladu. Zvláště, když víte, že jste neměli žádné zbytečné náklady. Neváhejte a zásobte se penězi. Je lepší mít malý dluh, než se stát nesolidním a potom těžce napravovat škody. Půjčky před výplatou bez poplatku zajistí bezpečné a výhodné prostředky. Na účtu nebo v hotovosti můžete mít peníze ten samý den, kdy jste podali žádost.


Zpět na úvodní stranu »


Půjčky před výplatou

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nejnovější články