Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky před výplatou na 30 dnů

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


11.2.2013

Půjčit si od výplaty do výplaty nikdy nebylo jednodušší. Možností, aby se pokryly větší výdaje v jednom měsíci a přesunuly na dvě výplaty, je mnoho. Stačí si jen vybrat. Půjčka před výplatou 30 dnů poskytuje prostředky, které spojí výhody dvou možností výplaty.

Zaplatit polovinu

Občas se stane, že přijdou nečekané platby nebo se protopí víc, než má. Stejně tak někdy zvednou dodavatelé ceny a padnou tak všechny propočty na vyrovnaný rozpočet a bezpečné pokrytí nákladů. Několik tisíc korun může chybět jak před výplatou, tak také po výplatě. Tento schodek se většinou dává obtížně dohromady. Půjčka před výplatou na 28 nebo 30 dnů je možností, jak účty vyrovnat.

Peníze ihned

Když v den výplaty propočtete, že jste v mínusu, neznamená to, že hned musíte propadnout panice nebo žít do příští výplaty o chlebu a vodě. Půjčka před výplatou na účet je připravená nést tíhu vašich finančních problémů. Má přesný a propočtený interval, aby zaplatila dluhy a přitom vás nenechala v obavách, jak ji splatit.

Snadné vracení

Kumulací dvou výplat se většinou v pohodě dostanete do plusového rodinného rozpočtu. Bez čekání a dlouhého trápení se s účty a s tím, který se má zaplatit včas a který odsunout na neurčito, můžete mít v rukou skutečné peníze a splatit všechno. Podobně lehce, jak peníze dostanete, se také splatí. Když chybí 5.000 Kč, vezmete z jedné výplaty polovinu, druhou polovinu si půjčíte a tu potom splatíte při dalším výplatním termínu.

Rozumné řešení

Půjčka před výplatou 30 dnů znamená nejen rozložení plateb a bezproblémové vyrovnání výdajů. Můžete ji použít kdykoliv potřebujete pro podnikání, pro výhodný nákup nebo vlastní potěšení. Vždy se lépe žije ve dvou a ze dvou výplat. Dvojitá porce peněz je jistotou splátky a příležitostí pro splnění svých přání a potřeb.Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.Zpět na úvodní stranu »


Půjčky před výplatou

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nejnovější články